Skip to main content

Ostke endale sobiv õhukonditsioneer

5 nõuannet hea investeeringu tegemiseks

5 asja, mida õhukonditsioneeri ostmisel silmas pidada

Kliimaseadmesse investeerimisel on ülitähtis, et ostetud seade oleks õiget tüüpi, õige mudel ja sobiva võimsusega. Õhukonditsioneer mõjutab oluliselt kodu mugavust ja tervislikkust. Nende näpunäidete abil saate valida oma ruumi ja vajaduste jaoks sobiva kliimaseadme, et saakiste oma investeeringust maksimumi võtta.

1. Aastaringne energiatõhusus

Kõik Daikini seadmed jahutavad kodusid energiatõhususega kuni A +++, mis on kõrgeim energiatõhususklass. Tänu sellele on energiaarved väikesed. Meie lahendused aitavad aastaringselt energiat säästes nautida täiuslikku sisekliimat.

2. Õige võimsus

Õhukonditsioneerimissüsteemi valimisel on oluline kindlaks määrata vajalik jahutusvõimsus. Liiga väikese võimsusega süsteemiga võite tulemustes pettuda, samas kui üledimensioneeritud süsteemil on vajalikust võimsam õhuvool, mis põhjustab ebamugavustunnet. Õige võimsuse väljaselgitamisel tuleb arvesse võtta mitmeid tegureid, kuid teie Daikini paigaldaja võib teid selle juures aidata.

3. Sobitage seade interjööri

Iga kodu on ainulaadne. Daikini stiilsete kliimaseadmete ja suure valiku mudelite hulgast leiab mugavaid ja energiasäästlikke lahendusi igasse ruumi.

  • Meie seinale paigaldatavad seadmed (Ururu Sarara, Daikin Emura, Stylish, Perfera) sobivad hästi igasse interjööri, neid on mugav kasutada ja mõned on saanud isegi maailma mainekaimaid disainiauhindu.

  • Meie põrandaseadmed (nagu Perfera) sobivad hästi aknalaua alla või piiratud kõrgusega ruumi.

Kui te ei soovi oma siseseadet üldse näha, võite valida peitpaigaldatava laeseadme. See mudel on integreeritud ripplakke või rippseina, nii et näha jäävad vaid võred.

4. Hoolitsege välisseadme eest

Välisseadmega õhukonditsioneeri paigaldamisel pööravad paljud inimesed tähelepanu ainult siseseadmele, kuna see on seest kõige paremini nähtav. Kuid välisseadme asukoht võib olla veelgi olulisem, kuna sellel võib olla suur mõju kogu süsteemi korrektsele toimimisele. Välisseade on kliimaseadme süda, seetõttu ei tohiks seda unustada. Veenduge, et sisse- ja väljalaset ei blokeeriks takistused ega lehed. Enne suve- ja talvehooaja algust kontrollige seadet, et tagada selle parim töötamine.

5. Tellige oma seade õigeaegselt

Ärge oodake õhukonditsioneerimissüsteemi tellimiseks esimest kuuma päeva. Esiteks ei ole te ainus, kes soovib seadme kiiret paigaldamist ja volitatud paigaldajate graafik on täis. Teiseks kulub valitud õhukonditsioneeri tarnimiseks tavaliselt pisut aega. Aeg tellimuse esitamise ja seadme paigaldamise vahel võib olla paar nädalat.

Näitena võib tuua, et õhukonditsioneeri paigaldamine ühte ruumi võtab tavaliselt aega ühe tööpäeva. Täpne paigaldusaeg sõltub konkreetsetest paigaldusoludest.

bg-image

Tellige oma seade õigeaegselt ja pidage neid nõuandeid meeles.

Kas teil on veel küsimusi?

Seotud artiklid

Lisateave

Kas vajate abi?

Lisateave

Kas vajate abi?

Lisateave

Kas vajate abi?

Kas vajate abi?