Meie tootevalik

Õhk-õhk soojuspump

Õhk-õhk soojuspumbad

Daikini õhk-õhk soojuspumbad kasutavad kodu tõhusaks kütmiseks ja jahutamiseks välisõhust võetud taastuvenergiat.

Õhk-vesi madalatemperatuurilised seadmed

Õhk-vesi soojuspumbad madalatemperatuuriliseks kasutuseks

Daikin Altherma seadmed madalatemperatuuriliseks kasutuseks kasutavad väga energiatõhusaks kütmiseks, jahutamiseks ja sooja vee tootmiseks õhk-vesi soojuspumbatehnoloogiat.

Õhk-vesi kõrgetemperatuurilised seadmed

Õhk-vesi kõrge temperatuuri soojuspumbad

Vana kütte- ja veesoojendussüsteemi asendamiseks sobib hästi energiatõhus Daikin Altherma kõrgtemperatuuriline soojuspump

Hübriidsoojuspump

Hübriidsoojuspump

Daikin Altherma hübriidsoojuspump sobib hästi taastuvate ja konventsionaalsete energiaallikate tõhusaks kombineerimiseks kütmisel, jahutamisel ja sooja vee tootmisel.

Gas Condensing

Gaasikondensatsioonikatlad

Daikini gaasikondensatsioonikatlad on energiatõhusad ja lihtsalt paigaldatavad, sobides seega hästi renoveerimisprojektides kasutamiseks ja tavaliste gaasikatelde väljavahetamiseks.

Oil Condensing

Õlikondensatsioonikatlad

Daikini pakutav õlikatel on kõige tõhusam, kuna kasutab kodude kütmiseks ja kuuma vee tootmiseks innovatiivset kondensatsioonitehnoloogiat.

Maa-vesi soojuspump

Maakütte soojuspumbad

Daikini maasoojuspumbad ammutavad tõhusaks kütmiseks, jahutamiseks ja sooja vee tootmiseks soojust maapinnast.

Kuuma tarbevee soojuspump

Kuuma tarbevee soojuspumbad

Daikini sooja tarbevee soojuspumbad on saadaolevatest veesoojendussüsteemidest kõige energiatõhusamad.

Sky Air

Sky Air

Daikin Sky Air on õhu konditsioneerimise täislahendus keskmise suurusega ja väikeste hoonete kütmiseks, jahutamiseks, ventilatsiooniks ja õhu puhastamiseks.

VRV

VRV

Daikini VRV-süsteemidega saab luua sisekliima reguleerimise terviklahenduse nii suurtele kui väikestele hoonetele. Originaalne, innovaatiline ja energiatõhus Daikini toode.

Intelligentsed juhtsüsteemid

Juhtimissüsteemid

Daikiniga on olukord alati kontrolli all, olenemata sellest, kas kodu sisekliima juhtimiseks kasutatakse tsentraalset internetipõhist juhtimisseadet või mitut tsooni hõlmavaid hoone juhtimissüsteeme.

Ventilatsioon

Ventilatsioon

Daikin pakub erinevaid ventilatsioonilahendusi alates väikestest soojustagastussüsteemidest kuni suurte õhukäitlusseadmeteni, mis tagavad värske, tervisliku ja meeldiva siseõhu nii elu-, äri- kui tööstushoonetes.

air purification

Gaisa attīrīšana

Daikini õhupuhastid leevendavad õhust õietolmu ja tolmu eemaldades astma ja allergia sümptomeid ning aitavad õhust baktereid ja viiruseid eemaldades vältida haigestumist.

Biddle'i õhkkardinad

Biddle'i õhkkardinad

Biddle'i õhkkardinad aitavad vältida soojuskadu ja hoiavad hoone sisekliima meeldivana.

Jahutid

Jahutid ja õhukäitlemisseadmed

Daikini tootevalikus on tõhusad ja töökindlad õhk- ja vesijahutusega jahutid ning õhukäitlusseadmed ja ventilaatoriga küttekehad nii suurte kui väikeste projektide jaoks.

Külmutamine

Külmutamine

Daikini külmasüsteemid on loodud usaldusväärse ja tõhusa kommerts- ja tööstuskülmutuse jaoks

air-handling-units-header.jpg

Õhukäitluseadmed ja ventilatsioonisüsteemid

Daikin pakub kogu hoones värske õhu ringluse loomiseks suure kasuteguriga ja erineva ventilatsioonivõimsusega õhukäitlusseadmeid.

Rooftop_header.jpg

Katusele paigaldatavad seadmed

Daikini katusele paigaldatavad seadmed on kohe kasutusvalmis korpuses lahendus, mille välis- ja sisepool on juba ühendatud.​

Daikin Altherma HPC

Soojuspumba konvektor

Daikin Altherma HPC on soojuspumba konvektor, mille saab ühendada põrandaküttesüsteemiga ja see sobib vanade radiaatorite väljavahetamiseks. See ülivaikselt töötav elegantne seade on hea valik magamistubade ja elutubade jaoks

Erinevad sisekliimalahendused

Daikin pakub suurimat valikut kütte- ja jahutuslahendusi, mille hulgast leiab sobiva igasse keskkonda ja igale maitsele. Lisateabe saamiseks pakutavate valikute kohta palume valida huvipakkuv valdkond.