Skip to main content

Rahvusvahelised võtmekliendid (IKA)

Oleme teie ettevõtte jaoks alati olemas

Enamiku ettevõtete jaoks on rahvusvaheline ärimaailm väga keeruline. Daikin annab oma panuse sellesse, et igapäevased äritegevused oleksid pisut lihtsamad. Selle jaoks oleme loonud oma rahvuvaheliste võtmeklientide (IKA) meeskonna): see on äri- ja jaemüügivaldkonna tippekspertidest koosnev meeskond, kes aitab ettevõtetel HVAC-R maastikul orienteeruda. Meeskonna eesmärk on tagada, et ettevõtte kliendid tunneksid end ruumides aastaringselt hästi ja et tagatud oleks parim õhukvaliteet.

Teie rahvusvaheline äripartner

IKA meeskond töötab Daikini Euroopa peakontoris ja see on peamine kontaktpunkt kõikide rahvusvaheliste ärivõimalustega seotud küsimustes. Võrgustiku abil, mis koosneb erinevates sektorites töötavatest kolleegidest ja partneritest, suudab IKA meeskond pakkuda teie ettevõttele konkurentsieeliseid, mis seisnevad äristrateegiate paindlikkuses, läbipaistvuses ja tõhususes.

Tõhus paigaldaja
Tõhus paigaldaja

Säästate nii aega kui raha, seega kasvab ärikasum.

  • Konkreetne ja asjakohane suhtlus kogu projekti tsükli vältel
  • Daikin pakub valikut ülitõhusaid HVAC-R lahendusi
Läbipaistev äritegevus
Läbipaistev äritegevus

Anname parima ülevaate nutikatest ärilahendustest, et leiaksite oma ettevõtte vajadustele vastava lahenduse.

  • Anname nõu, kuidas optimeerida HVAC-süsteemi kulusid selle elutsükli vältel
  • Anname uusimate kohalike ja riiklike eeskirjade alast nõu
Paindlik partnerlus
Paindlik partnerlus

Partnerlussuhte loomisel kasutame individuaalseid strateegiaid, et leida sobivaim viis kliendi vajaduste rahuldamiseks.

  • Pakume igakülgset tuge projekti igas etapis, alates lahenduse väljatöötamisest kuni müügijärgse teeninduseni. see kindlustab, et kõik vajadused saaksid rahvusvahelisel tasandil lahendatud
  • Soodsaimad hankeplaanid, sh mahu tuvastamine
Ühtne äritegevus
Ühtne äritegevus

Erinevatel turgudel tööviiside ühtlustamiseks standardiseerige HVAC-R projekteerimistingimused ja tarnevoog.

  • Ligipääs suurele Daikini sertifitseeritud paigaldajate ja usaldusväärsete teeninduspartnerite võrgustikule
Jätkusuutlik äritegevus

Lisaväärtusena jätkusuutlikkus

Jätkusuutliku ettevõtte loomine tähendab keskendumist pikaajalistele eesmärkidele ja nii nagu kliendid oleme ka meie hakanud sellele aina enam tähelepanu pöörama.

Daikini IKA meeskond jälgib praegu üle 800 asukoha Euroopas. See tähendab, et meil on küllaldaselt reaalseid andmeid energiatarbimise, remondikulude ja hooldustasude kohta erinevates rakendusvaldkondades. Nende andmete põhjal saame koostada tegelikkusele vastava ulatusliku analüüsi oma seadmete elutsükli kulude kohta. See lubab klientidel neid oma praeguste kuludega võrrelda ja teha ettevõtte jaoks õigeid otsuseid.

IKA juhtumiuuringud

IKA meeskond on valmis aitama erinevate ärivaldkondade ettevõtteid, nagu peatänavate poed, supermarketid, tanklad, restoranid ja hotellid. Kui teid huvitab, kuidas me oma teenuseid ettevõtete hüvanguks kohandame, soovitame tutvuda meie juhtumiuuringutega.

Peatänava pood

Daikinis teatakse, kui hästi mõjub klientidele see, kui poes on aastaringselt meeldiv sisekliima. Sellepärast pakume toodete ja teenuste kombinatsiooni, mis parandavad poe töö tulemuslikkust ja ja loovad meeldiva sisekliima – seda kõike väiksemate energiakuludega.

Supermarket

Supermarketitel ja toidukauplustel on väga spetsiifilised nõudmised küttele, jahutusele, ventilatsioonile ja külmutusele. Samuti tuleb mainida, et suurt osa mängivad kulutused energiale. IKA võib olla teie partner, kes hoiab silma peal kõikidel teie süsteemidel ja jälgib poe üldist energiatarbimist.

Supermarketi juhtumiuuring

IKA juhtumiuuringud: supermarket
IKA juhtumiuuring: tanklad

Tanklad ja lähikauplused

HVAC-R seadmetele, mida soovitakse kasutada pika lahtiolekuaja ja suure külastatavusega väikestes ja keskmise suurusega poodides, esitatakse tavaliselt palju erinevaid nõudmisi. Mida väiksem on müügipind, seda väiksem on käive ja seda olulisemad on käituskulud. Siit leiate teavet selle kohta, kuidas kohandame külmutus- ja soojustagastustooteid selliselt, et need vastaksid tanklate ja lähikaupluste vajadustele.

Tanklate juhtumiuuring

Lähikaupluste juhtumiuuring

Restoran

Sooja vett saab toota mitmel eri viisil, kuid mitte alati ei ole see säästlik. Soojuspumba abil saab vett soojendada säästlikult ning samas hoolitseb see ka kütte- ja jahutuskoormuse eest. Siit saate lugeda, kuidas aitasime maailmakuulsal restoraniketil oma äritavasid parandada.

Restorani juhtumiuuring

IKA juhtumiuuring: restoran

Hotellid

Daikin pakub innovatiivseid tippkvaliteediga sisekliima reguleerimise, kütte- ja külmalahendusi, mis vastavad hotellinduse valdkonna asjatundjate muutuvate vajadustele, hoolitsedes samas hotellikülastajate ülima heaolu eest.

Hotelli juhtumiuuring

Lisateave

Lisateave

Lisateabe saamiseks või küsimuste korral IKA meeskonna kohta, võtke meiega ühendust. Kontaktandmed:

Daikin Europe N.V. - Brussels Office

Chaussée de Mons 1424
1070 Anderlecht - Belgia

Tel.: +32 2 529 61 24
keyaccounts@daikineurope.com

Lisateave

Kas vajate abi?

Lisateave

Kas vajate abi?

Lisateave

Kas vajate abi?

Kas vajate abi?