Skip to main content

Õhu puhastamisega COVID-19 vastu võitlemine: see on meie lahendus

Teaduslikud uuringud on näidanud, et COVID-19 viirus on siseruumides palju nakkavam kui õues. Seega on koostatud rida juhiseid viiruse levikuga võimalikult tõhusalt võitlemiseks. Seega, lisaks heale ventilatsioonile, aitab ka õhu puhastamine nakatumise ohtu vähendada. Daikini õhupuhastid tagada kolm korda puhtama ja tervislikuma sisekliima. Tulemus: siseruumid, mis on seal viibijatele nii mugavam kui ka ohutum.

COVID-19: Kuidas vähendada saastumise ohtu?

Nagu kõik muud viirused, bakterid ja allergeenid, levib ka COVID-19 peamiselt õhu kaudu. Sellest tuleneb ka ruumide ventileerimise tähtsus võimalikult suure osa seisnud – ja palju viiruseid sisaldava õhu – eemaldamiseks ja selle värske õhuga asendamiseks. Kui ventilatsioon osutub võimatuks, on õhu puhastamine hea lisameede viiruse leviku ohu piiramiseks.

Loomulikult on endiselt oluline järgida kaitsemeetmeid: näomaski kandmine, käte pesemine ja sotsiaalne distantseerumine.

Kuidas aitab Daikini õhupuhasti võidelda koroonaviirusega?

Viirusosakeste ülekandumise piiramiseks nii palju kui võimalik on soovitatav puhastada õhku, et need osakesed või aerosoolid eemaldada. Uuringud on näidanud, et õhu puhastamiseks COVID-19 leviku tõkestamise eesmärgil on tõhusad ainult HEPA-filtreerimine ja elektrostaatiline sadestamine (viiruseosakestele elektrilise laengu andmine ja nende kogumine, et need elektrostaatilise filtri abil hävitada).

Tänu Daikini uutele õhupuhastitele MCK55W ja MC55W saate rahulikult puhata. Need seadmed kasutavad elektrostaatilise sadestamise tehnoloogiat: Streamer tehnoloogiaga andtakse kahjulikele mõjuritele, näiteks viirustele, elektriline laeng ja seejärel püütakse need kinni elektrostaatilise HEPA-filtriga.

Veelgi enam, Streamer tehnoloogia allutab kahjulikud ained oksüdatiivsele lagunemisele: Streamer tekitab suurel kiirusega stabiilse elektronide voo, mis on teatud tüüpi plasmalahendus (palju suurem kui tavaline plasmalahendus). Selle tehnoloogia eeliseks on ka see, et võimsa oksüdatiivse lagundamisega hävitatakse lisaks viiruseosakestele ka baktereid, hallitused, allergeenid, ohtlikud keemilised osakesed ja halva lõhna. See tähendab, et Daikini õhupuhastid sobivad ideaalselt ka astmahaigetele või allergikutele. Ettevaatust! Optimaalseks tööks peab õhupuhastaja tegema kaks kuni viis puhastust tunnis.

99,9% tõhusus

Hiljutine koostöös Tokyo ülikooli ja Okayama teadusülikooliga läbi viidud teadusuuring tõestab, et Daikini Streamer tehnoloogia inaktiveerib kindlates laboritingimustes pärast 3-tunnist kokkupuudet enam kui 99,9% õhus olevast koroonaviirusest (SARS-CoV-2).

Teisisõnu, meie õhupuhastid kaitsevad teid nii kodus või tööl. Loomulikult on seadme tõhusaks tööks hädavajalik õige paigaldus ja hooldus. Kas teil on küsimusi õhupuhastuse ja/või meie Streamer tehnoloogiaga varustatud seadmete kohta? Võtke meiega ühendust. Aiitame teid hea meelega.

õhu puhastamine

Seotud tooted

Lisateave

Kas vajate abi?

Lisateave

Kas vajate abi?

Lisateave

Kas vajate abi?

Kas vajate abi?