Skip to main content

Nüüd on õige aeg hoonete sisekliima ja energiakulud kontrolli alla saada

Daikini kontorite ja suurhoonete sisekliimat reguleerivad energiatõhusad lahendused vähendavad käituskulusid oluliselt.

Nii saab keskenduda äritegevusele

Nii saab keskenduda äritegevusele

Hoone sisekliima on meie prioriteet. Daikini kliimalahendused loovad meeldivad töötingimused nii ülemustele kui alluvatele. Daikini lahendus on kõige energiatõhusam – et saaksite rahulikult äritegevusele keskenduda.

Energiatõhususse tasub investeerida

Daikini lahendustesse investeerimine säästab pikas perspektiivis raha. Kütte- ja jahutuskulud moodustavad vähemalt 50% energiatarbimisest, mis tähendab, et tõhusa sisekliimasüsteemi paigaldamine mõjutab oluliselt üldiseid energiakulusid.

Personaalne Daikini esindaja

Personaalne Daikini esindaja

Parima klienditeeninduse tagamiseks määrame projektile ühe kindla Daikini kontaktisiku. See Daikini esindaja aitab kliente igas projekti etapis, alates esimesest ajurünnakust kuni paigaldusjärgse hoolduseni.

Sisekliima juhtimise terviklahendus hoone jaoks

Pakume kontorite ja suurhoonete sisekliima reguleerimiseks erinevaid lahendusi, alates energiatõhusatest kütte- ja õhu konditsioneerimise süsteemidest kuni hoone juhtimissüsteemideni. Allpoolt leiab lisateavet erinevate hoonete jaoks mõeldud lahenduste jaoks.

Daikini erinevad siseruumide küttekehad sobivad nagu valatult kontorihoone interjööri.

Olemasoleva sisekliimasüsteemi uuendamine või väljavahetamine on lihtne.

Daikini seadmed on „asendusvalmidusega“. Tänu suurele energiasäästule ja väikestele paigalduskuludele tasub investeering end kiiresti ära.

Kasutage kontorite ja suurhoonete olemasolevaid torusid ja juhtmestikke

Kontorite ja suurhoonete lahendused on kiiresti paigaldatavad ja nende paigaldamisel taaskasutatakse olemasolevat torustikku ja juhtmestikku, et vältida lisakulusid ja pikki katkestusi süsteemi töös.

Vähendage paigalduskulusid kontorites ja suurhoonetes

Paindlikud seadmed, nagu Daikini täislame kassett, sobituvad standardsete laepaneelidega, vähendamaks paigalduskulusid.

Integreerub teie kolmandate tootjate seadmetega kontorites ja suurhoonetes

Arukas puutehaldur on hoone juhtimissüsteem, mis integreerub teie kolmandate tootjate seadmetega.

Väikestest kontoritest kuni suurte pilvelõhkujateni

Pakume hoonete kütte- ja jahutuslahendusi nii suurte kui väikeste projektide jaoks. Õige lahenduse leidmiseks palume valida hoone suuruse või vajadused.

 • Väikesed kontorid

  Sky Air lahendus sobib hästi väiksematesse ruumidesse. Igal seadmel on eraldi juhtnupud.

 • Keskmise suurusega kontorihooned

  Meie VRV lahendused rahuldavad kõiki teie sisekliima vajadusi. Sobib suurepäraselt väikeste kuni keskmise suurusega ruumidesse, võimaldab juhtida seadmeid tsentraalselt või eraldi.

 • Suured kontorihooned ja pilvelõhkujad

  Jahutid ja õhukäitlemisseadmed on optimaalne lahendus keskmise suurusega kuni suurte ruumide jaoks ning katab kõiki teie sisekliima vajadusi, kasutades tsentraalset juhtimissüsteemi.

 • Suurte kontorite fuajeed

  Biddle'i õhkkardinad parandavad sisekliima stabiilsust, vähendades kütmise ja õhu konditsioneerimise vajadust. Biddle'i õhkkardinad suurendavad energiatõhustust kuni 72% võrra.

 • Arukad juhtimisseadmed

  Hoone haldussüsteem ja arukas puutehaldur võimaldavad teil reguleerida sisekliimat mistahes kohast ja ajal. Saate valida tsentraalse või lokaalse juhtimisseadme vahel, seadistada taimeri programme, optimeerida energiatarvet meie energiahalduse vahendite abil ning integreerida hõlpsalt kolmandate tootjate seadmeid.

 • Värske õhk

  Tagage värske ja tervislik õhk meie õhutöötlusseadmete abil. Need sobivad suurepäraselt keskmise suurusega kuni väga suurte ruumide jaoks ning ühilduvad kõikide Daikini lahendustega, mis kasutavad meie õhukonditsioneeride süsteemi.

bg-image

Immogra case

Read how Daikin’s VRV IV system delivers modern aesthetics with invisible integration of HVAC.

  bg-image

  Claerhout Communication House office case

  Read about why advertising agency Claerhout Communication House opted for our VRV total solution for their new open landscape office building.

  bg-image

  Velocity case

  Learn how Daikin helped Velocity improve its green credentials by installing a Daikin VRV heat recovery system.

   bg-image

   VMD business centre case

   Discover how our heat pumps provided a total climate solution for Croatia's tallest office building.

   bg-image

   Crystal tower case

   Discover how Daikin provides a modern, energy-efficient and versatile air conditioning solution for the entire building.

    bg-image

    Torre Serenissima case

    An 11-storey office building, the Torre Serenissima serves as the headquarters of the Brescia Padova Motorway in Verona, Italy. Equipped with an outdated R-22 refrigerant system, we gave the Torre Serenissima a full upgrade to deliver more energy efficiency and comfort.

    bg-image

    Oleme teie jaoks olemas

    Hästi hooldatud HVAC-süsteem lisab väärtust ja järjepidevust. Hoolitsedes seadmete kasutusea pikendamise eest, hoolitsete ka oma töötajate tööviljakuse ja tervise eest.

    Lisateave

    Lisateave

    Kas vajate abi?

    Lisateave

    Kas vajate abi?

    Lisateave

    Kas vajate abi?

    Kas vajate abi?