Nüüd on õige aeg suurhoonete sisekliima ja energiakulud kontrolli alla saada

Nüüd on õige aeg hoonete sisekliima ja energiakulud kontrolli alla saada

Daikini kontorite ja suurhoonete sisekliimat reguleerivad energiatõhusad lahendused vähendavad käituskulusid oluliselt.

Nii saab keskenduda äritegevusele

Hoone sisekliima on meie prioriteet. Daikini kliimalahendused loovad meeldivad töötingimused nii ülemustele kui alluvatele. Daikini lahendus on kõige energiatõhusam – et saaksite rahulikult äritegevusele keskenduda.

Energiatõhususse tasub investeerida

Daikini lahendustesse investeerimine säästab pikas perspektiivis raha. Kütte- ja jahutuskulud moodustavad vähemalt 50% energiatarbimisest, mis tähendab, et tõhusa sisekliimasüsteemi paigaldamine mõjutab oluliselt üldiseid energiakulusid.

energyefficiency_offices.png

Personaalne Daikini esindaja

Parima klienditeeninduse tagamiseks määrame projektile ühe kindla Daikini kontaktisiku. See Daikini esindaja aitab kliente igas projekti etapis, alates esimesest ajurünnakust kuni paigaldusjärgse hoolduseni.

Sisekliima juhtimise terviklahendus hoone jaoks

Pakume kontorite ja suurhoonete sisekliima reguleerimiseks erinevaid lahendusi, alates energiatõhusatest kütte- ja õhu konditsioneerimise süsteemidest kuni hoone juhtimissüsteemideni. Allpoolt leiab lisateavet erinevate hoonete jaoks mõeldud lahenduste jaoks.

1 5 4 2 3 6 building.jpg

1. Sissepääs ja vastuvõtt

  • Biddle'i õhkkardinad aitavad vähendada sooja ja külma õhu kadu sissepääsu kaudu ning, ühendades need elektrivõrgu asemel meie soojuspumpadega, on kulud kuni 72% väiksemad.
  • Nutikate programmide abil on lihtne juhtida kogu hoone sisekliimat ning Daikini hoone juhtimissüsteemi (BMS) saab ühendada kõik hoone süsteemid (küte, jahutus, elekter, valgustus, liftid jms) ja neid selle kaudu juhtida.

2. Bürooruumid

  • Ainulaadne täislame kassett sobib nagu valatult ripplagedesse ja kuna see töötab vaikselt, ei sega see kontoris keskendumist.
  • Tagab tervisliku ning puhta allergeeni- ja hallitusevaba õhu, mida on hea sisse hingata.

3. Konverentsiruum

  • Kõrgete lagede puhul on soovitav paigaldada põrandaküte, mis soojendab põrandalähedast õhku.

4. Köök ja tualettruum

  • Sellega on lihtne ühendada köökide ja tualettruumide sooja vee süsteeme.

5. Serveriruum

  • Töökindel infrastruktuuri jahutus serveriruumidele, mis jahutab kuni -20 °C.

6. Koosolekuruum

  • Arukas andur juhib õhuvoo inimestest eemale, ja tuvastades et tuba on tühi, lülitab seadme automaatselt energiasäästurežiimile või välja.

Daikini erinevad siseruumide küttekehad sobivad nagu valatult kontorihoone interjööri.

Kassett kontoritele ja suurhoonetele

Kassett

Daikini laekassetid tagavad parima õhuvoo nii väikestes kui suurtes ruumides, jättes samas seinad ja põranda vabaks. Daikin pakub suurimat valikut turul, seega on tagatud täiuslik sobivus hoone ja selle interjööriga.

Avastage meie täislame kassett

Avastage meie ringvoolu kassett

kontorilahendus, varjatud laeseade

Varjatud laeseade

Peitpaigaldatud laeseadmed sobivad suurepäraselt igat tüüpi interjööridega, sest need sulanduvad sellesse märkamatult. Need paigaldatakse diskreetselt ripplagede sisse, nii et nähtavale jäävad ainult ventilatsiooniavad.

seinale paigaldatavad seadmed kontoritele

Seinale paigaldatav

Seinale paigaldatavate seadmete disain on pälvinud rahvusvahelise tunnustuse. Seadmete stiilne ja elegantne välimus muudab sisekliima juhtimise moeasjaks.

Laest rippuvad seadmed kontoritele ja suurhoonetele

Laest rippuv

Lae külge paigaldatavad kassetid on loodud paindlikuks paigaldamiseks. See on parim lahendus ripplagedeta või vähese põrandapinnaga ruumidesse. Tänu klappide eraldi juhtimisele ja erinevate nurkade all sissepuhkele on seadet lihtne kohandada iga ruumi jaoks.

Põrandale paigaldatavad seadmed kontoritele ja suurhoonetele

Põrandale paigaldatav

Põrandaseadmed sobivad hästi kõrgete lagedega ruumidesse. Kuna need asuvad põranda lähedal, sobivad need hästi ümbritseva ruumiosa kütmiseks ja jahutamiseks.

Olemasoleva sisekliimasüsteemi uuendamine või väljavahetamine on lihtne.

Daikini seadmed on „asendusvalmidusega“. Tänu suurele energiasäästule ja väikestele paigalduskuludele tasub investeering end kiiresti ära.

replacement_logo.png
Kasutage kontorite ja suurhoonete olemasolevaid torusid ja juhtmestikke

Kontorite ja suurhoonete lahendused on kiiresti paigaldatavad ja nende paigaldamisel taaskasutatakse olemasolevat torustikku ja juhtmestikku, et vältida lisakulusid ja pikki katkestusi süsteemi töös.

Vähendage paigalduskulusid kontorites ja suurhoonetes

Paindlikud seadmed, nagu Daikini täislame kassett, sobituvad standardsete laepaneelidega, vähendamaks paigalduskulusid.

Integreerub teie kolmandate tootjate seadmetega kontorites ja suurhoonetes

Arukas puutehaldur on hoone juhtimissüsteem, mis integreerub teie kolmandate tootjate seadmetega.

Väikestest kontoritest kuni suurte pilvelõhkujateni

Pakume hoonete kütte- ja jahutuslahendusi nii suurte kui väikeste projektide jaoks. Õige lahenduse leidmiseks palume valida hoone suuruse või vajadused.

office-small-710x460.png

Väikesed kontorid

Sky Air lahendus sobib hästi väiksematesse ruumidesse. Igal seadmel on eraldi juhtnupud.

Springbok_Daikin17_MarieMero-229.png

Keskmise suurusega kontorihooned

Meie VRV lahendused rahuldavad kõiki teie sisekliima vajadusi. Sobib suurepäraselt väikeste kuni keskmise suurusega ruumidesse, võimaldab juhtida seadmeid tsentraalselt või eraldi.

Office-large-710x460.png

Suured kontorihooned ja pilvelõhkujad

Jahutid ja õhukäitlemisseadmed on optimaalne lahendus keskmise suurusega kuni suurte ruumide jaoks ning katab kõiki teie sisekliima vajadusi, kasutades tsentraalset juhtimissüsteemi.

Office-lobby-710x460.png

Suurte kontorite fuajeed

Biddle'i õhkkardinad parandavad sisekliima stabiilsust, vähendades kütmise ja õhu konditsioneerimise vajadust. Biddle'i õhkkardinad suurendavad energiatõhustust kuni 72% võrra.

offices-controls.png

Arukad juhtimisseadmed

Hoone haldussüsteem ja arukas puutehaldur võimaldavad teil reguleerida sisekliimat mistahes kohast ja ajal. Saate valida tsentraalse või lokaalse juhtimisseadme vahel, seadistada taimeri programme, optimeerida energiatarvet meie energiahalduse vahendite abil ning integreerida hõlpsalt kolmandate tootjate seadmeid.

freshair.png

Värske õhk

Tagage värske ja tervislik õhk meie õhutöötlusseadmete abil. Need sobivad suurepäraselt keskmise suurusega kuni väga suurte ruumide jaoks ning ühilduvad kõikide Daikini lahendustega, mis kasutavad meie õhukonditsioneeride süsteemi.

Immogra office

Immogra case

Read how Daikin’s VRV IV system delivers modern aesthetics with invisible integration of HVAC.

Claerhout Communication House office case

Read about why advertising agency Claerhout Communication House opted for our VRV total solution for their new open landscape office building.

Claerhout Communication house
Velocity

Velocity case

Learn how Daikin helped Velocity improve its green credentials by installing a Daikin VRV heat recovery system.

VMD business centre case

Discover how our heat pumps provided a total climate solution for Croatia's tallest office building.

VMD business centre
Crystal Tower

Crystal tower case

Discover how Daikin provides a modern, energy-efficient and versatile air conditioning solution for the entire building.

Torre Serenissima case

An 11-storey office building, the Torre Serenissima serves as the headquarters of the Brescia Padova Motorway in Verona, Italy. Equipped with an outdated R-22 refrigerant system, we gave the Torre Serenissima a full upgrade to deliver more energy efficiency and comfort.

Torre Serenissima
supplier_serviceprovider1200x340.jpg
 

Oleme teie jaoks olemas

Hästi hooldatud HVAC-süsteem lisab väärtust ja järjepidevust. Hoolitsedes seadmete kasutusea pikendamise eest, hoolitsete ka oma töötajate tööviljakuse ja tervise eest.

Lisateave