Skip to main content

Puhas õhk, sest Daikin hoolib

Daikini õhupuhastid tagavad puhtama, tervislikuma ja värskema õhu.

Puhastab tõhusalt õhku ja eemaldab

viirused

allergeenid

tolmuosakesed

lõhnad

Katsete läbiviija:

IPL

Pasteur de Lille’i katsetest selgub, et
2,5 minutiga eemaldati 99,98% koroonaviirusest*

Institut Pasteur de Lille’is tehtud katsetes selgus, et Daikini õhupuhastid eemaldavad 2,5 minutiga enam kui 99,98% inimese koroonaviirusest HCoV-229E*. See viirus kuulub samasse perekonda SARS-CoV-2-ga, mis on COVID-19 pandeemia põhjustaja.

Seadmete tõhusus H1N1 viiruse vastu 2,5 minuti jooksul on 99,93%*.
H1N1 on harilikku grippi põhjustav viirus.
See tähendab, et Daikini õhupuhastid on lisameede hingamisteede haiguste vastu võitlemisel. Meie isehäälestuvad õhupuhastid võivad oluliselt kaasa aidata hingamisteede viiruste edasikandumise riski vähendamisele. Nende tõhusus seisneb kahe sammu kombineerimises: ülitõhusa elektrostaatilise HEPA filtriga püütakse viirus kinni, seejärel kiiritatakse seda intensiivselt Daikini patenteeritud Flash Streamer tehnoloogiaga, mis eemaldab viiruse.

BAF (Briti allergialiit) kinnitab, et see on tõhus allergeenide vastu

Allergy UK kinnitusmärk näitab, et toode eemaldab õhust tõhusalt väikesi osakesi, mis võivad muuhulgas olla allergeenid, bakterid ja viirused.

Selle toote/teenuse allergiasõbralikku kvaliteeti kinnitab Euroopa Allergiauuringute Keskuse sertifikaat

15 juhtivast rahvusvahelisest teadlasest ja tehnikust koosnev sõltumatu nõuandekomisjon on välja töötanud kriteeriumid, mida ECARF kasutab erinevate tooterühmade hindamiseks. Need sisaldavad läviväärtusi ja välistamiskriteeriume, mis muudavad allergilise reaktsiooni väga ebatõenäoliseks. Kriteeriume ajakohastatakse regulaarselt, et võtta arvesse uusimaid teadustulemusi. Toode saab märgise, kui auditite või uuringute abil on võimalik tõestada, et kriteeriumid on täidetud. Daikini õhupuhastid läbisid need katsed ja neid võib pidada allergiasõbralikeks. ​

*Daikini seade MCK55WVM (kaubanduslik nimi MCK55W) eemaldab Institut Pasteur de Lille katsetes laboritingimustes 2,5 minutilise „turbo“ kiirusel töötamise käigus 99,996% inimese koroonaviirusest HCoV-229E (õhutihe kamber siseruumalaga 0,47 m3, ilma õhuvahetuseta). Inimese koroonaviirus HCoV-229E erineb COVID-19 haiguse põhjustajast SARS-CoV-2-st, kuid kuulub sellega samasse koroonaviiruste perekonda. |*Daikini seade MC55WVM (kaubanduslikud nimed MC55W/VB) eemaldab Institut Pasteur de Lille katsetes laboritingimustes 2,5 minutilise „turbo“ kiirusel töötamise käigus 99,98% inimese koroonaviirusest HCoV-229E (õhutihe kamber siseruumalaga 1,4 m3, ilma õhuvahetuseta). Inimese koroonaviirus HCoV-229E erineb COVID-19 haiguse põhjustajast SARS-CoV-2-st, kuid kuulub sellega samasse koroonaviiruste perekonda. |*Daikini seade MCK55WVM (kaubanduslik nimi MCK55W) eemaldab Institut Pasteur de Lille katsetes laboritingimustes 2,5 minutilise „turbo“ kiirusel töötamise käigus 99,986% A-gripiviiruse alaliigist H1N1 (õhutihe kamber siseruumalaga 0,47 m3, ilma õhuvahetuseta). |*Daikini seade MC55WVM (kaubanduslikud nimed MC55W/VB) eemaldab Institut Pasteur de Lille katsetes laboritingimustes 2,5 minutilise „turbo“ kiirusel töötamise käigus 99,93% A-gripiviiruse alaliigist H1N1 (õhutihe kamber siseruumalaga 0,47 m3, ilma õhuvahetuseta).

Hoolduskulusid ei ole vähemalt 10 aasta jooksul

Esimese 10 aasta jooksul pärast seadme ostmist ei ole vaja filtreid vahetada, seega puuduvad filtrivahetusega seotud lisakulud.

Üks vaiksemaid Euroopas saadaolevaid õhupuhastajaid

Meie õhupuhastid on vaikses töörežiimis hiirvaiksed (helirõhu tase 19 dBA), seega toimub ruumi värske õhuga varustamine märkamatult.

Kompaktne ja tõhus

See väike seade sobib ka väga suurtesse ruumidesse.

Paar beebiga

Muudab õhu puhtaks ja värskeks, nii et seda on hea sisse hingata

Daikini õhupuhastid leevendavad astma ja allergia sümptomeid, sest need eemaldavad õhust tolmuosakesed ja õietolmu, ning aitavad hoiduda haigestumisest, sest filtreerivad õhust välja bakterid ja viirused.

Ema ja tütar uksel

Õhuniiskus on naha tervise jaoks ülioluline

Kui õhk on liiga kuiv lisatakse niisutava õhupuhasti õhukesest veepaagist õhku niiskust – nii ei ole käenahk kuiv ega kurk hommikuti kähe.

Isa ja laps diivanil

Siseõhu puhtana hoidmine on teie tervise jaoks ülioluline

Allergy UK andmetel veedavad inimesed tänapäeval keskmiselt 90% oma ajast siseruumides. Seega on hea siseõhu kvaliteet tervise seisukohast ülioluline.

Puhas siseõhk on eriti oluline haavatavatele inimrühmadele, nagu väga noored või väga vanad inimesed, aga ka inimesed, kes kannatavad hingamisteede haiguste ja allergiate all.

bg-image

Kindustage, et õhk lõhnab värskelt

Õhupuhastid elimineerivad lõhnad ja nii lõhnab kodu õhk värskelt ja puhtalt. Daikini õhupuhasti on loodud selleks, et saada hakkama kahjulike osakestega, aga ka tolmu, lõhnade, bakterite, lemmikloomakarvade, hallituste, õietolmu, tolmulestade ja muude allergeenidega, tagades nii puhta ja tervisliku siseõhu.

Uuri õhupuhasteid lähemalt

 • Streamer tehnoloogiaga õhupuhasti MC30Y

  MC30Y õhupuhastusfiltrite abil filtreeritakse õhust välja osakesed, mis võivad olla tervisele ohtlikud. Kompaktne ja tõhus, kuni 46 m².

 • Streamer tehnoloogiaga õhupuhasti MC55W

  Streamer tehnoloogia abil filtreeritakse õhust välja osakesed, mis võivad olla tervisele ohtlikud.

 • Streamer tehnoloogiaga õhupuhasti MCK55W

  Daikini õhupuhasti MCK55W puhastab ja niisutab kodu õhku. Õhu niisutamise maksimaalne kiirus on 500 ml/h ja kõik mida on vaja teha, on vaid aeg-ajalt 2,7 l paaki täita.

 • Streamer tehnoloogiaga Ururu õhupuhasti MCK70YV

  Daikini Ururu õhupuhasti MCK70YV puhastab ja niisutab kodu õhku. See niisutab teie ruumi õhku kiirusega kuni 650 ml/h, seega sobib see suurepäraselt suuremate ruumide jaoks.

KKK

Õhk, mida me kodus või siseruumides sisse hingame, on kuni 5 korda saastatum kui välisõhk. Tänu oma ainulaadsele „püüa ja puhasta” lähenemisviisile püüab Daikini õhupuhastaja kinni ja eemaldab saasteained, vähendades nii saastetaset siseruumides ja parandades õhu kvaliteeti teie kodus, kontoris, kaupluses ja mujal.

Daikini õhupuhastaja aitab meil hingata puhast õhku, vähendades oluliselt viiruste, peentolmu ja allergeenide esinemist õhus. Institut Pasteur de Lille tehtud katsetes selgus, et Daikini õhupuhastid eemaldavad 2,5 minutiga vähemalt 99,98% inimese koroonaviirusest HCoV-229E. See viirus kuulub samasse perekonda SARS-CoV-2-ga, mis on COVID-19 pandeemia põhjustaja. Daikini õhupuhastid aitavad meil ka allergiaid ennetada, mida on kinnitanud ka näiteks mainekas Briti allergialiit. Daikini õhupuhastajate desodoreeriv filter püüab edukalt kinni ja neelab lõhnad kõikjal, kus seda vajatakse.

Daikini õhupuhasti on varustatud täiustatud filtrisüsteemiga, mis püüab kinni viirused, bakterid ja allergeenid. Samal ajal hoolitseb patenteeritud Streamer tehnoloogia nende eemaldamise eest ning hoiab sellega puhtana nii siseõhu kui ka õhupuhasti filtrid. Eelfilter püüab kinni suuremad osakesed ja lukustab need endasse. Tänu oma elektrostaatilistele omadustele püüab Daikini HEPA-filter saasteained kinni võrku ummistamata, mis tähendab, et seda ei ole vaja 10 aasta jooksul välja vahetada. Deodoriseeriv filter püüab kinni lõhnad ja neelab need endasse, ilma et filter küllastuks, nagu see juhtub traditsiooniliste aktiivsöefiltrite puhul. Lõpuks eemaldatakse õhuniisutaja filtriga (ainult õhuniisutajaga varustatud Daikini õhupuhasti mudeli puhul) veepaagis olevad bakterid, kasutades selleks hõbeioone sisaldava kassetiga kahekihilist filtrit. ​

Jah, mainekas ECARF instituut on Daikini õhupuhastit katsetanud ja sertifitseerinud selle kui allergikutele ideaalselt sobiva toote. Lisaks on Daikini õhupuhasti tõhusust kinnitanud ka BAF (Briti allergialiit). See märgis kinnitab, et toode eemaldab õhust tõhusalt väikesi osakesi, mis võivad muuhulgas olla allergeenid, bakterid ja viirused.

Ei, Daikini õhupuhastite sari on tunnistatud saadaolevatest seadmetest üheks kõige vaiksemaks. Vaikses töörežiimis on need hiirvaiksed, nii et ruumide puhta õhuga varustamine toimub märkamatult. ​

Erinevalt teistest kaubamärkidest, ei ole Daikini õhupuhasti filtrit vaja esimese 10 ostmisele järgneva aasta jooksul vahetada. See tähendab, et õhu puhtuse pärast ei pea aastaid muretsema.

Tänu selle kompaktsusele, saab õhupuhasti hõlpsalt kätte võtta ja teise kohta viia. Kas köögis on halb lõhn? Tõstke õhupuhasti sinna ja imelised tulemused ei lase end kaua oodata. Kas jätsid õietolmuhooajal akna lahti? Tõstke õhupuhasti sinna ja vabanete nendest saasteainetest mõne minutiga.

Muidugi. Tutvuge meie erinevate õhupuhastite sarjadega, mis on mõeldud erinevate suurusega ruumide jaoks.

Kuidas need õhupuhastid kõike seda saavutada suudavad?

Daikini unikaalne „püüa ja puhasta“ põhimõte kahjulike ainete lagundamiseks kolmes etapis

1 võimas imemisfunktsioon

Tõmbab õhu sisse kolmest suunast suurest piirkonnast.

Võimsa imemisfunktsiooni illustratsioon

2 tõhus saasteainete püüdmine

Püüab elektrostaatilise HEPA filtri abil tõhusalt kinni tolmu ja saasteained.

Elektrostaatiline HEPA filter

3 lagundamine

Lagundab Daikini Streamer tehnoloogia abil oksüdeerimise teel filtrisse püütud kahjulikud ained.*

Streamer

*ained, sh viirused1, bakterid2, õietolm3, hallitusseente eosed4

Niisutusfunktsiooni illustratsioon

Võimas niisutus, mis kaitseb õhukuivuse ja viiruste eest

 • Kaitseb nahka, kurku ja ninasõõrmeid kuivuse eest.
 • Kaitseb viiruste eest, hoides ruumi õhuniiskuse sobival tasemel.
 • Hoiab ruumi õhuniiskuse taseme meeldivana (suhteline õhuniiskus 40–60%)
 • Streamer tehnoloogiaga kõrvaldatakse bakterid niisutaval filtril.

Võimas HEPA-filter peente tolmuosakeste püüdmiseks

Eemaldab 99% osakestest suurusvahemikus 0,1 μm kuni 2,5 μm

Filter kogub elektrostaatiliste jõude abil tõhusalt tolmu. See ummistub vähem kui mitte-elektrostaatilised HEPA-filtrid, mis koguvad osakesi ainult võrgu peenuse järgi.

Elektrostaatiliselt laetud

Elektrostaatiline HEPA-filter

Eemaldab 99,97% 0,3 μm peenosakestest. Filtrikiud ise on laetud staatilise elektriga ja kogub osakesi tõhusalt. Ei ummistu kergesti, seega on rõhukadu väike.

Tänu sellele saab filtrit läbida suurem kogus õhku.

VS

Filter suudab puhastada suurema koguse õhku!

Elektrostaatiliselt neutraalne

Mitte-elektrostaatiline filter

Kuna see püüab osakesi, tuginedes ainult võrgusilma suurusele, peab võrgusilm olema väiksem, mistõttu see ummistub kergemini ja põhjustab suurt rõhukadu.

Märkus:
1 Katseid teostav asutus: Kitasato Research Center for Environmental Science; Katsetulemuste sertifikaat 21_0026 (sama asutuse poolt väljastatud); Katse tulemused: 1 tunni möödudes oli eemaldatud 99,9% A-H1N1 viirusest.
2 Katseid teostav asutus: Japan Food Research Laboratories. Katse number: 15044988001-0201. Katsemeetod: Õhupuhastisse paigaldati tolmukogumisfiltrist ülesvoolu bakterivedelikuga nakatatud proovikeha ja sellel lasti töötada katsealas pindalaga 25 m³. Loendati elusbakterite arvu viie tunni möödudes. Katse tulemus: Viie tunni jooksul vähenenud enam kui 99%. Katseseade: Katsetatud mudelit MCK55S (Jaapani mudel), mis on samaväärne MCK55W seeriaga (turbo režiim).
Kolme erinevat allergeeni kiiritati striimeri väljundiga ja valkude lagunemise jälgimiseks allergeenides kasutati ELISA meetodit, kataforeesi või elektronmikroskoopi (ühine uurimistöö koos Wakayama Meditsiiniülikooliga). Katse näide: „Jaapani seedri õietolm Cryj-1“; Katse tulemus: 2 tunni jooksul lagundati ja eemaldati 99,6% või enam.
4 Katseid teostav asutus: Japan Food Research Laboratories. Katse number: 204041635-001. Katse tulemus: 24 tunni jooksul lagundati ja eemaldati 99,9% või enam hallitusseene (Cladosporium) eostest.

Tänu uuele innovaatilisele struktuurile on see kompaktne, tõhus ja vaikne

Õhupuhasti struktuuri illustratsioon

Daikini õhupuhastites on kasutatud Streamer tehnoloogiat.

bg-image

Siseõhu kvaliteet Daikini moodi

Lisateave

Kas vajate abi?

Lisateave

Kas vajate abi?

Lisateave

Kas vajate abi?

Kas vajate abi?