õhu puhastamine

Puhas õhk, sest Daikin hoolib

Daikini õhupuhastid tagavad puhtama, tervislikuma ja värskema õhu.

Kaks Daikini õhupuhastusseadet

Institut Pasteur de Lille hindas Daikini õhupuhastite tõhusust hingamisteede viiruste vastu.

Institut Pasteur de Lille’is tehtud katsetes selgus, et Daikini õhupuhastid elimineerivad 2,5 minutiga enam kui 99,98% inimese koroonaviirusest HCoV-229E*. See viirus kuulub samasse perekonda SARS-CoV-2-ga, mis on COVID-19 pandeemia põhjustaja.

Seadmete tõhusus H1N1 viiruse vastu 2,5 minuti jooksul on 99,93%*. H1N1 on harilikku grippi põhjustav viirus.

See tähendab, et Daikini õhupuhastid on lisameede hingamisteede haiguste vastu võitlemisel. Meie eelhäälestatud õhupuhastid võivad oluliselt kaasa aidata hingamisteede viiruste edasikandumise riski vähendamisele. Nende tõhusus seisneb kahe sammu kombineerimises: ülitõhusa elektrostaatilise HEPA filtriga püütakse viirus kinni, seejärel kiiritatakse seda intensiivselt Daikini patenteeritud Flash Streamer tehnoloogiaga, mis elimineerib viiruse.

*Daikini seade MCK55WVM (kaubanduslik nimi MCK55W) eemaldab Institut Pasteur de Lille katsetes laboritingimustes 2,5 minutilise „turbo“ kiirusel töötamise käigus 99,996% inimese koroonaviirusest HCoV-229E (õhutihe kamber siseruumalaga 0,47 m3, ilma õhuvahetuseta). Inimese koroonaviirus HCoV-229E erineb COVID-19 haiguse põhjustajast SARS-CoV-2-st, kuid kuulub sellega samasse koroonaviiruste perekonda.
*Daikini seade MC55WVM (kaubanduslikud nimed MC55W/VB) eemaldab Institut Pasteur de Lille katsetes laboritingimustes 2,5 minutilise „turbo“ kiirusel töötamise käigus 99,98% inimese koroonaviirusest HCoV-229E (õhutihe kamber siseruumalaga 1,4 m3, ilma õhuvahetuseta). Inimese koroonaviirus HCoV-229E erineb COVID-19 haiguse põhjustajast SARS-CoV-2-st, kuid kuulub sellega samasse koroonaviiruste perekonda.
*Daikini seade MCK55WVM (kaubanduslik nimi MCK55W) eemaldab Institut Pasteur de Lille katsetes laboritingimustes 2,5 minutilise „turbo“ kiirusel töötamise käigus 99,986% A-gripiviiruse alaliigist H1N1 (õhutihe kamber siseruumalaga 0,47 m3, ilma õhuvahetuseta).
*Daikini seade MC55WVM (kaubanduslikud nimed MC55W/VB) eemaldab Institut Pasteur de Lille katsetes laboritingimustes 2,5 minutilise „turbo“ kiirusel töötamise käigus 99,93% A-gripiviiruse alaliigist H1N1 (õhutihe kamber siseruumalaga 0,47 m3, ilma õhuvahetuseta)
Ema ja tütar loevad tervisliku õhuga ruumis

Muudab õhu puhtaks ja värskeks, nii et seda on hea sisse hingata

Daikini õhupuhastid leevendavad astma ja allergia sümptomeid, sest need eemaldavad õhust tolmuosakesed ja õietolmu, ning aitavad hoiduda haigestumisest, sest filtreerivad õhust välja bakterid ja viirused.

Puhas, reguleeritud õhuniiskusega tuba

Õhuniiskus on naha tervise jaoks ülioluline

Kui õhk on liiga kuiv lisatakse niisutava õhupuhasti õhukesest veepaagist õhku niiskust – nii ei ole käenahk kuiv ega kurk hommikuti kähe.

Ema ja tütar loevad diivanil

Õhk peab olema värske

Õhupuhastid elimineerivad lõhnad ja nii on kodu õhk alati värske ja puhas.

1 võimas imemisfunktsioon

Tõmbab õhu sisse kolmest suunast suurest piirkonnast.

Võimsa imemisfunktsiooni illustratsioon

2 tõhus saasteainete püüdmine

Püüab elektrostaatilise HEPA filtri abil tõhusalt kinni tolmu ja saasteained.

Elektrostaatiline HEPA filter

3 lagundamine

Lagundab Daikini Streamer tehnoloogia abil oksüdeerimise teel filtrisse püütud kahjulikud ained.*

Streamer

*ained, sh viirused1, bakterid2, õietolm3, hallitusseente eosed4

Märkus:
1 Katseid teostav asutus: Kitasato Research Center for Environmental Science; Katsetulemuste sertifikaat 21_0026 (sama asutuse poolt väljastatud); Katse tulemused: 1 tunni möödudes oli eemaldatud 99,9% A-H1N1 viirusest.
2 Katseid teostav asutus: Japan Food Research Laboratories. Katse number: 15044988001-0201. Katsemeetod: Õhupuhastajasse paigaldati tolmukogumisfiltrist ülesvoolu bakterivedelikuga nakatatud proovikeha ja sellel lasti töötada katsealas pindalaga 25 m³. Loendati elusbakterite arvu viie tunni möödudes. Katse tulemus: Viie tunni jooksul vähenenud enam kui 99%. Katseseade: Katsetatud mudelit MCK55S (Jaapani mudel), mis on samaväärne MCK55W seeriaga (turbo režiim).
Kolme erinevat allergeeni kiiritati striimeri väljundiga ja valkude lagunemise jälgimiseks allergeenides kasutati ELISA meetodit, kataforeesi või elektronmikroskoopi (ühine uurimistöö koos Wakayama Meditsiiniülikooliga). Katse näide: „Jaapani seedri õietolm Cryj-1“; Katse tulemus: 2 tunni jooksul lagundati ja eemaldati 99,6% või enam.
4 Katseid teostav asutus: Japan Food Research Laboratories. Katse number: 204041635-001. Katse tulemus: 24 tunni jooksul lagundati ja eemaldati 99,9% või enam hallitusseene (Cladosporium) eostest.

Niisutusfunktsiooni illustratsioon

Võimas niisutus, mis kaitseb õhukuivuse ja viiruste eest

  • Kaitseb nahka, kurku ja ninasõõrmeid kuivuse eest.
  • Kaitseb viiruste eest, hoides ruumi õhuniiskuse sobival tasemel.
  • Hoiab ruumi õhuniiskuse taseme meeldivana (suhteline õhuniiskus 40–60%)
  • Striimer kõrvaldab bakterid niisutaval filtril.

Võimas HEPA-filter peente tolmuosakeste püüdmiseks

Eemaldab 99% osakestest suurusvahemikus 0,1 μm kuni 2,5 μm

arrow-right.png

Filter kogub elektrostaatiliste jõude abil tõhusalt tolmu. See ummistub vähem kui mitte-elektrostaatilised HEPA-filtrid, mis koguvad osakesi ainult võrgu peenuse järgi.

Elektrostaatiliselt laetud

Elektrostaatiline HEPA-filter

Eemaldab 99,97% 0,3 μm peenosakestest. Filtrikiud ise on laetud staatilise elektriga ja kogub osakesi tõhusalt. Ei ummistu kergesti, seega on rõhukadu väike.

arrow-right.png

Tänu sellele saab filtrit läbida suurem kogus õhku.

VS

arrow-right.png

Filter suudab puhastada suurema koguse õhku!

Elektrostaatiliselt neutraalne

Mitte-elektrostaatiline filter

Kuna see püüab osakesi, tuginedes ainult võrgusilma suurusele, peab võrgusilm olema väiksem, mistõttu see ummistub kergemini ja põhjustab suurt rõhukadu.

Tänu uuele innovaatilisele struktuurile on see kompaktne, tõhus ja vaikne

Õhupuhasti struktuuri illustratsioon

Uuri õhupuhasteid lähemalt

MC55W.jpg

Striimertehnoloogiaga õhupuhasti

Striimertehnoloogia abil filtreeritakse õhust välja osakesed, mis võivad olla tervisele ohtlikud.

MCK55W.jpg

Striimeriga Ururu õhupuhasti

Daikini Ururu õhupuhasti puhastab ja niisutab kodu õhku. Õhu niisutamise maksimaalne kiirus on 500 ml/h ja kõik mida on vaja teha, on vaid aeg-ajalt 2,7 l paaki täita.

clean-air-ururu-sarara-v2.png

Siseõhu kvaliteet Daikini moodi