Skip to main content

Daikini teenindus

Pakume suurt valikut professionaalseid tugiteenuseid, mille abil tagame, et teie süsteem töötaks kogu kasutusea jooksul oma klassi parimate näitajatega.

Täiusliku sisekliima loomine ei piirdu seadme ostmise ja paigaldamisega. See hõlmab ka aastaringselt mugavuse, energiatõhususe, töökindluse ja juhtimise tagamist. Daikin pakub mitmeid tugi- ja hooldusteenuseid, mille abil tagatakse, et teie süsteem töötaks optimaalselt kogu selle kasutusea jooksul.

Parim töö minimaalsete kuludega

Tänu meie tugiteenustele on hästi hooldatud paigaldis

energiatõhusam

pikema kasutuseaga

vastab uusimatele õiguslikele ja regulatiivsetele nõuetele

Mida pakume

bg-image

Tarnija ja teenusepakkuja

Alates õige kliimalahenduse valimisest kuni selle käivitamise, jälgimise ja hooldamiseni: Daikin on valmis teid selle protsessi igas etapis aitama. Kas teil pole Daikini paigaldist? Võtke ühendust: saate siiski kasutada Daikini teenuseid, mida pakuvad meie kasutajatugi ja meie teenindusinseneride meeskond.

bg-image

Tarnija ja teenusepakkuja

Daikin on valmis teid toetama igal sammul, alates õige kliimalahenduse valimisest ja käivitamisest kuni selle jälgimise ja hooldamiseni. Isegi kui te ei kasuta Daikini süsteemi, võite siiski kasutada Daikini klienditeeninduse ning kvalifitseeritud spetsialistide ja hooldusinseneride teenuseid.

Lisateave

Kas vajate abi?

Lisateave

Kas vajate abi?

Lisateave

Kas vajate abi?

Kas vajate abi?