Andmete puutumatuse normid

Andmete puutumatuse normid

Vastavalt 8. detsembril 1992 vastu võetud Belgia eraelu puutumatuse seadusele ja selle rakendusmäärustele edastame teile järgmise info.

Teie poolt sellel veebisaidil esitatud isikuandmeid kasutab ettevõtte Daikin Europe N.V., mille juriidiline aadress on Zandvoordestraat 300, B-8400 Oostende, registreeritud Oostende RPR-is ettevõtte registrinumbriga 412.120.336, kui andmetöötleja.

Daikini juriidiline üksus teie riigis on teie isikuandmete töötleja, mis on saadud lisainfo päringute esitamise käigus, nagu kirjeldatud allpool.

Kui esitate töökohaga seotud taotlusi, töötleb teie isikuandmeid allpool kirjeldatud moel Daikini juriidiline üksus, kellele on taotlus suunatud.

Millist infot me küsime ja millisel eesmärgil?

Meie veebisaidi kasutamine

Kui külastate mõnda meie veebisaiti, võime teie arvutisse paigutada teatud infot "küpsise" kujul; see võimaldab meil teid automaatselt ära tunda, kui järgmine kord veebisaiti külastate. Küpsised aitavad meid mitmel moel. Näiteks võimaldavad need meil veebisaiti kohandada, nii et see vastaks paremini teie vajadustele, või salvestada teie parooli, et te ei peaks seda iga kord uuesti sisestama.

Lisainfot küpsiste kasutamise eesmärgi kohta ja teie võimaluste kohta määrata, milliseid küpsiseid võime meie paigaldada või lugeda, leiate meie Küpsiste teatisest.

Mittevastavustest teatamine

Kui teil on küsimusi, muresid või soovite juhtida tähelepanu võimalikele heade äritavade rikkumistele, edastatakse need otse ettevõtte Daikin Europe N.V. siseauditi osakonda. Et saaksime teostada vastava analüüsi ja edastada teile vastuse, peate esitama oma täisnime, riigi ja e-posti aadressi. Kui need andmed puuduvad, peetakse teie päringut vastuvõetamatuks.

Teatage võimalikest rikkumistest, kasutades seda vormi.

Töökohaga seotud

Kui esitate avalduse mõnele meie vabale töökohale asumiseks või osalemiseks meie värbamisskeemides või esitate spontaanse tööleasumise taotluse, peame teadma teie nime ja kontaktandmeid, et saaksime teiega vajadusel otse ühendust võtta ja teie avaldust arutada.

Eluloo esitamine võib olla vajalik, kui soovite kandideerida mõnele Daikini vabale töökohale, et saaksime hinnata teie akadeemilisi ja erialaseid saavutusi ning sobivust antud ametikohale.

Lisainfo päringud

Kui võtate meiega ühendust info saamiseks, võime nõuda teilt oma nime ja kontaktandmete esitamist. Samuti võite esitada meile spetsiifilist infot, mis on teie päringuga seotud. See info on vajalik, et saaksime määrata, kes meie töötajatest või edasimüüjatest saab kõige paremini teie päringuga tegeleda ja vajadusel teiega ühendust võtta, et edastada vajalikku infot või nõuandeid.

Kas info avaldatakse kolmandatele osapooltele?

Meie veebisaidi kasutamine

  • Daikin Europe N.V. võib edastada esimese osapoole analüüsiküpsiste abil (antud juhul Google Analytics) kogutud anonüümset infot tütarettevõttele, edasimüüjale või muudele kolmandatele osapooltele, et täiustada teie veebisaidi kasutamise kogemust.

Mittevastavustest teatamine

  • Teie isikuandmeid või konfidentsiaalset infot ei edastata kolmandatele osapooltele.
  • Daikin Europe N.V. edastab teie isikuandmeid või konfidentsiaalset infot ainult vastavale tütarettevõttele, kui seda on peetud vajalikuks teile vastuse andmise otstarbel.

Teatage võimalikest rikkumistest, kasutades seda vormi.

Töökohaga seotud

  • Teie isikuandmeid võidakse edastada edasiseks töötlemiseks kolmandatele osapooltele, mis on määratud Daikini juriidiliste poolt, kellele teie avaldus on suunatud (näiteks töölevõtmise andmebaasi haldajatele edasiseks hindamiseks).

Lisainfo päringud

  • Kuna Daikin tegutseb üle kogu maailma, võib ettevõte Daikin Europe N.V. või selle tütarettevõte edastada teie poolt esitatud andmeid edasimüüjale või Daikini kontserni ettevõttele, mis võib paikneda väljaspool Euroopa Liitu, sealhulgas riikides, mis ei paku piisavat isikuandmete kaitsetaset (nagu USA), et teie päringut saaks nõuetekohaselt menetleda. Teeme kõik meist oleneva, et kaitsta teie isikuandmeid andmeedastuse käigus.

Lisainfo

Te saate vaadata või parandada (uuendada, muuta või eemaldada) oma isikuandmeid mistahes ajal, saates lihtsalt vastava taotluse aadressil:

Seejärel saadame teile kogu isikuinfo, mida oleme teie kohta kogunud, ning te saate seda isikuinfot muuta ja meile tagasi saata. Lisaks võite mistahes ajal esitada vastuväiteid tavalise teabenõude abil ja tasuta teiega seotud isikuandmete edaspidise töötlemise kohta otseturunduse eesmärkidesl, saates vastava taotluse ülalnimetatud e-posti aadressil.

Kui soovite saada lisainfot või kui teil on muid küsimusi peale ülalnimetatud Daikini andmete puutumatuse norme, võtke ühendust meie juriidilise osakonnaga,

saates e-kirja selle vormi abil.

Faks: +32 59 55 88 99

E-post: Daikin Europe N.V., Zandvoordestraat 300, 8400 Oostende, Belgia

See veebisait võib sisaldada linke teistele veebisaitidele, mis ei kuulu Daikinile. Palun võtke arvesse, et Daikin ei vastuta teiste veebisaitide privaatsusnormide eest ja et käesolevad Andmete puutumatuse normid kehtivad üksnes antud veebisaidi kogutud andmete suhtes.

Versioon 1.3, mai 2013