Skip to main content

Naudi õietolmuvaba elu

Kevadel ja suvel pulbitsevad meie aiad elust. See on küll ilus, kuid võib põhjustada piina inimestele, keda vaevavad hooajalised õietolmust põhjustatud astmad ja allergiad, nt heinapalavik. Kuid mis on õietolm ja kuidas saate oma perekonda selle võimaliku mõju eest kaitsta?

Mis on õietolm?

Õietolm esineb tavaliselt peene tolmu kujul ja see kujutab endast mikrospoore, mida transporditakse ühelt taimelt teisele, et toimuks viljastumine ja saaks kasvada uus taim. Temperatuuri tõustes tekib rohkem õietolmu ja see põhjustab õietolmuallergiaga inimestel erinevaid sümptomeid, nagu aevastamine, ninakinnisus, punased sügelevad ja vesised silmad ja/või ninasügelus ja nohu.

Õietolmu hooaeg

On olemas kolme tüüpi õietolmu, mille koostoimel kestab õietolmu hooaeg varakevadest kuni sügise lõpuni.

  • Kõrreliste õietolm:see on õietolmust tingitud astma ja allergiate peamine põhjustaja ning võib inimestele vaevusi tekitada märtsist oktoobrini. Kõrreliste õietolm võib esile kutsuda väga tugevaid reaktsioone.
  • Puude õietolm:kuigi erinevate puude õietolmu esineb erinevatel aastaaegadel, põhjustab puude õietolm tavaliselt probleeme veebruarist juunini.
  • Umbrohu õietolm:umbrohu õietolm on kõige tõenäolisem heinapalaviku põhjustaja. Seda esineb kõige rohkem suvel ja varasügisel.

Daikini õhupuhastite abil saate oma peret kaitsta

Daikini õhupuhastid on aitavad hästi leevendada õietolmu negatiivset mõju sinu tervisele, sest need aitavad muuta siseõhu puhtamaks ja tervislikumaks.

Lisaks teevad Daikini õhupuhastid järgmist:

· eemaldavad õhust tolmuosakesed ja õietolmu ja vähendavad nii astma ja allergiasümptomeid.

· hoiavad sind tervena, filtreerides õhust välja bakterid ja viirused, elimineerides vastavalt Institut Pasteur de Lille andmetele ka 99,98% inimese koroonaviirusest HCoV-229E.

· pihustab õhku niiskust, kui see on liiga kuiv, et teie nahk püsiks tervena.

· hoiab lõhnad kontrolli all, et kodu lõhnaks alati värskelt ja puhtalt.

Tutvu meie õhupuhastitega

  • Striimertehnoloogiaga õhupuhasti

    Striimertehnoloogia abil filtreeritakse õhust välja osakesed, mis võivad olla tervisele ohtlikud.

  • Striimeriga Ururu õhupuhasti

    Daikini Ururu õhupuhasti puhastab ja niisutab kodu õhku. Õhu niisutamise maksimaalne kiirus on 500 ml/h ja kõik mida on vaja teha, on vaid aeg-ajalt 2,7 l paaki täita.

Lisateave

Kas vajate abi?

Lisateave

Kas vajate abi?

Lisateave

Kas vajate abi?

Kas vajate abi?