Skip to main content

Daikin on õige valik kodu renoveerimisel

Asjad, mida arvestada kodu renoveerimisel ja uue kütte- või jahutussüsteemi paigaldamisel.

bg-image

Õige lahendus kodule

Vana gaasi- või õlikatla asendamine Daikini seadmega on lihtne. Lisaks pole vaja kogu süsteemi välja vahetada: meie soojuspumbad ja katlad ühilduvad renoveerimise lihtsustamiseks enamiku olemasolevate radiaatorite ja torustikega.

bg-image

Väiksem keskkonnamõju ja energiaarve

Kas otsite kestlikku lahendust, mis kasutab taastuvaid energiaallikaid, hübriidsüsteemi või pigem traditsioonilisemat lahendust? Olenemata teie vajadustest pakub Daikin erinevaid energiasäästlikke ja keskkonnasõbralikke jahutus-, kütte- ja veesoojendussüsteeme.

bg-image

Investeering tulevikku

Kodu ümberehitamine on investeering tulevikku.

Meie nõuanne: mõelge jahutus- ja küttelahendust valides pikas perspektiivis ning leidke süsteem, mis sobib pikki aastaid teie kodu ja elustiiliga.

Täiuslik sobivus

Milline on teie elustiili jaoks sobivaim jahutus- ja küttelahendus?
Milline energiaallikas on teie kodu jaoks parim?
Daikin pakub sobivaima lahenduse leidmiseks erinevaid võimalusi.

 • Daikin Altherma kõrgtemperatuuriline õhk-vesi soojuspump

  Daikini Altherma kõrgtemperatuurilised õhk-vesi soojuspumbad ühendatakse olemasoleva torustiku ja radiaatoritega, seega sobivad need hästi renoveerimise käigus vanade gaasikatelde väljavahetamiseks. Need saavad energiat õhust (65%), elektrist (35%) ja päikesekiirgusest (valikvarustuse lisamisel).

 • Õhk-õhk soojuspumbad

  Daikini jahutamiseks ja kütmiseks mõeldud õhk-õhk soojuspumbad ammuyavad energiat õhust (80%) ja elektrist (20%) ning sobivad seega hästi uutesse kodudesse, keskkonnasõbralikkesse hoonetesse ja vanade elektritoitel süsteemide välja vahetamiseks.

 • Hübriidsoojuspumbad

  Hübriidsoojuspumbad kasutavad töötamiseks õhu, elektri ja gaasi sobivaimat kombinatsiooni, olevalt hooajalistest tingimustest ja energiahindadest. Need sobivad hästi renoveerimise käigus vanade gaasikatelde asendamiseks, et tagada usaldusväärne jahutus, küte ja soe tarbevesi.

 • Gaasikondensatsioonikatlad

  Daikini gaasikondensatsioonikatlad sobivad hästi renoveerimise käigus vanade gaasikatelde hõlpsaks väljavahetamiseks. Need töötavad gaasil ja nendega saab ühendada päikeseenergiasüsteemi.

 • Õlikondensatsioonikatlad

  • Kütmiseks ja tarbevee soojendamiseks
  • Töötab õlil
  • Võimalik ühendada päikeseenergiasüsteemiga
  • Sobib suurepäraselt vanade õlikatelde renoveerimiseks ja väljavahetamiseks

Lisateave

Kas vajate abi?

Lisateave

Kas vajate abi?

Lisateave

Kas vajate abi?

Kas vajate abi?