Energiatõhus õhu konditsioneerimine teie kodu jaoks

Energiatõhus õhu konditsioneerimine teie kodu jaoks

Toetudes oma üle 90-aastasele kogemusele pakub Daikin kõige mugavamaid, energiatõhusamaid ja töökindlamaid sisekliimalahendusi.

Energiatõhusad tehnoloogiad, mis kestavad

Energiatõhusad tehnoloogiad tuleviku jaoks

Meie jahutuslahendused kuuluvad parimasse energiatõhusklassi. Kuna keskendume taastuvenergiale ja uuenduslikele tehnoloogiatele, saame klientidele pakkuda parima investeeringutasuvusega täielikku lahendust. Oleme pühendunud energiatõhususate kliimalahenduste arendamisele, seega võite olla kindlad, et Daikini tooted mitte ainult ei vasta standarditele, vaid on nendes sätestatud nõuetest aastaid ees.

Paindlikult konfigureeritavad süsteemid teie kodu jaoks

Mitmeosaline süsteem

Mitmeosaline süsteem

Ühe ruumi jaoks

Single-split süsteemis on üks siseseade ühendatud ühe välisseadmega. Seda on lihtne paigaldada ja jahutamiseks ning kütmiseks kasutada.

Mitme siseseadmega mitmeosaline süsteem

Mitme siseseadmega mitmeosaline süsteem

Kogu kodu jaoks

Daikini õhk-õhk soojuspumpadega saab ühe välisseadmega ühendada kuni viis siseseadet, et jahutada või kütta tõhusalt kuni viit erinevat tuba. Iga ruumi temperatuuri saab eraldi juhtida.

Seadmetes on kasutatud Daikini invertertehnoloogiat

Meie invertertehnoloogia vähendab võrreldes inverterita süsteemiga energiatarbimist kuni 30%. See saavutatakse lihtsalt mootori kiiruse vajadusepõhise reguleerimisega, selle asemel, et seda pidevalt sisse ja välja lülitada.

Õhukonditsioneerides on kasutatud Daikini invertertehnoloogiat

Auhinnatud disainilahendused teie koju

Meie suure siseseadmete valiku ja paljude disainilahenduste hulgast leiate alati interööri sobiva sisekliimalahenduse.

Seinale paigaldatav õhukonditsioneer

Seinale paigaldatavad seadmed

Daikini seinale paigaldatavad seadmed on saadaval erinevates stiilides ja erinevate konfiguratsioonidega, aga kõikide nende väärtust ja silmapaistvat disaini on rahvusvaheliselt tunnustatud.

Varjatud õhukonditsioneeri laeseade

Peitpaigaldatavad laeseadmed

Daikini peitpaigaldatavad laeseadmed integreeritakse lakke ja nende abil saab ühte siseseadet kasutada mitme ruumi jahutamiseks ja kütmiseks.

Põrandale paigaldatav kliimaseade

Põrandale paigaldatavad seadmed

Daikini voolujoonilise disainiga kompaktsed põrandaseadmed on stiilsed ja tagavad ülima mugavuse.

Olukord on alati kontrolli all
 

Olukord on alati kontrolli all

Daikini kliimaseadmete abil saab kodu sisekliimat erineval viisil juhtida. Kasutada võib nii mobiiltelefoni paigaldatud Onecta rakendust, infrapuna-kaugjuhtimispulti, kui ka hääljuhtimist Alexa või Google Home’i vahendusel.

Daikini enimnõutud õhukonditsioneerid

ururusarara-kitchen-710x460.png

Ururu Sarara

Seinale paigaldatav tipptasemel A+++ lahendus jahutamiseks, kütmiseks, õhu niisutamiseks, õhu kuivatamiseks, ventilatsiooniks ja õhu puhastamiseks.

Stylish_homepageheader1645px1080px.jpg

Stylish

Auhinnatud seinale paigaldatav kuni A+++ energiatõhususe klassi kuuluv lahendus jahutamiseks ja kütmiseks. See sobib igasse interjööri ja on saadaval neljas värvitoonis.

FTXJ-AW_01_001.tif

Daikin Emura

Auhinnatud seinale paigaldatav kuni A+++ energiatõhususe klassi kuuluv lahendus jahutamiseks ja kütmiseks. Saadaval mati kristallvalge ja elegantse hõbedase viimistlusega.

perfera-article-grid-2020.jpg

Perfera

See seinale või põrandale paigaldatav kuni A+++ energiatõhususklassi kuluv lahendus jahutamiseks ja kütmiseks on nii tõhus kui ka mugav.

Optimised_Heating_4_Banner_1645x1080px.png

Optimised Heating 4

Kütterežiimis kuni A+++ energiatõhususklassi kuuluvad kütte- ja jahutusseadmed külmemate kliimade jaoks, kus õhutemperatuur isegi vaid -25 °C.

Bluevolution

Daikini Bluevolution sarja tooted annavad meeldivale sisekliimale hoopis uue tähenduse. Uue R-32 külmaaine kasutamisega paraneb energiatõhusus: see on nii jahutus- kui ka kütterežiimis kuni A+++.