Skip to main content

Energiatõhus õhu konditsioneerimine teie kodu jaoks

Toetudes oma üle 90-aastasele kogemusele pakub Daikin kõige mugavamaid, energiatõhusamaid ja töökindlamaid sisekliimalahendusi.

bg-image

Energiatõhusad tehnoloogiad tuleviku jaoks

Meie jahutuslahendused kuuluvad parimasse energiatõhusklassi. Kuna keskendume taastuvenergiale ja uuenduslikele tehnoloogiatele, saame klientidele pakkuda parima investeeringutasuvusega täielikku lahendust. Oleme pühendunud energiatõhususate kliimalahenduste arendamisele, seega võite olla kindlad, et Daikini tooted mitte ainult ei vasta standarditele, vaid on nendes sätestatud nõuetest aastaid ees.

Paindlikult konfigureeritavad süsteemid teie kodu jaoks

Mitmeosaline süsteem

Mitmeosaline süsteem

Ühe ruumi jaoks

Single-split süsteemis on üks siseseade ühendatud ühe välisseadmega. Seda on lihtne paigaldada ja jahutamiseks ning kütmiseks kasutada.

Mitme siseseadmega mitmeosaline süsteem

Mitme siseseadmega mitmeosaline süsteem

Kogu kodu jaoks

Daikini õhk-õhk soojuspumpadega saab ühe välisseadmega ühendada kuni viis siseseadet, et jahutada või kütta tõhusalt kuni viit erinevat tuba. Iga ruumi temperatuuri saab eraldi juhtida.

Seadmetes on kasutatud Daikini invertertehnoloogiat

Meie invertertehnoloogia vähendab võrreldes inverterita süsteemiga energiatarbimist kuni 30%. See saavutatakse lihtsalt mootori kiiruse vajadusepõhise reguleerimisega, selle asemel, et seda pidevalt sisse ja välja lülitada.

Õhukonditsioneerides on kasutatud Daikini invertertehnoloogiat

Auhinnatud disainilahendused teie koju

Meie suure siseseadmete valiku ja paljude disainilahenduste hulgast leiate alati interööri sobiva sisekliimalahenduse.

bg-image

Olukord on alati kontrolli all

Daikini kliimaseadmete abil saab kodu sisekliimat erineval viisil juhtida. Kasutada võib nii mobiiltelefoni paigaldatud Onecta rakendust, infrapuna-kaugjuhtimispulti, kui ka hääljuhtimist Alexa või Google Home’i vahendusel.

Daikini enimnõutud õhukonditsioneerid

 • Ururu Sarara

  Seinale paigaldatav tipptasemel A+++ lahendus jahutamiseks, kütmiseks, õhu niisutamiseks, õhu kuivatamiseks, ventilatsiooniks ja õhu puhastamiseks.

 • Stylish

  Auhinnatud seinale paigaldatav kuni A+++ energiatõhususe klassi kuuluv lahendus jahutamiseks ja kütmiseks. See sobib igasse interjööri ja on saadaval neljas värvitoonis.

 • Daikin Emura

  Auhinnatud seinale paigaldatav kuni A+++ energiatõhususe klassi kuuluv lahendus jahutamiseks ja kütmiseks. Saadaval mati kristallvalge ja elegantse hõbedase viimistlusega.

 • Perfera

  See seinale või põrandale paigaldatav kuni A+++ energiatõhususklassi kuluv lahendus jahutamiseks ja kütmiseks on nii tõhus kui ka mugav.

 • Optimised Heating 4

  Kütterežiimis kuni A+++ energiatõhususklassi kuuluvad kütte- ja jahutusseadmed külmemate kliimade jaoks, kus õhutemperatuur isegi vaid -25 °C.

Bluevolution

Daikini Bluevolution sarja tooted annavad meeldivale sisekliimale hoopis uue tähenduse. Uue R-32 külmaaine kasutamisega paraneb energiatõhusus: see on nii jahutus- kui ka kütterežiimis kuni A+++.

Lisateave

Kas vajate abi?

Lisateave

Kas vajate abi?

Lisateave

Kas vajate abi?

Kas vajate abi?