Skip to main content

Aga legionella?

Legionella bakterid on vee loomulikud asukad. Legionella vohamisel mängib olulist rolli temperatuur. Eriti soodne bakterikolooniate tekkeks on temperatuurivahemik 40–50 °C.

Kuna Daikini õhu konditsioneerimise süsteemides ei kasutata vett, ei kujuta need inimestele ohtu. Tööstuslikes veejahutussüsteemides ei saa legionella bakterid elada vee madala temperatuuri tõttu suletud vooluahelas.

Daikini värske vee põhimõte

Kõik Daikini tarbevee soojendamise süsteemid on varustatud legionella bakteri vohamist takistava veeboileri ja iganädalase desinfitseerimisstsükliga, mis hoiab ära bakterite levimise seisvas vees. Mõned need veeboileritest toimivad aga läbivoolu põhimõttel, mis tähendab, et vett ei ole vaja desinfitseerimiseks kuumutada.

Kui soovite vett, mis tunduks täiuslikult värskena, soovitame teil tutvuda Daikini ECH20 soojussalvestiga. Erinevalt tavapärastest soojussalvestitest soojeneb ECH20 puhul boilerit läbiv vesi silmapilkselt. Tänu sellele ei ole vett vaja pikaajaliselt säilitada ning soe vesi on oluliselt ohutum ja kvaliteetsem. Legionella bakteri vohamist takistava soojussalvestiga sooja tarbevee soojuspump ECH20 kindlustab alati värske ja tervisliku vee.

Lisateave

Kas vajate abi?

Lisateave

Kas vajate abi?

Lisateave

Kas vajate abi?

Kas vajate abi?