Skip to main content

ONECTA kasutamise alustamine

Kas ostsite/paigaldasite äsja uue Daikini pilve toega seadme või kasutasite Daikiniga ühendatud kliimaseadmete jaoks rakendust Daikin Online Controller? Siis aitab see juhend teil kõik oma Daikini seadmed ONECTA rakenduses tööle saada. Selleks peate olema kodus, kuhu on paigaldatud Daikini seade/seadmed, ja teil peab seal olema toimiv internetiühendus.

Pärast konto loomist ja sisselogimist kuvatakse ONECTA rakenduse avakuva. Sealt leiate täieliku ülevaate kõigist teie Daikini ID kontoga ühendatud Daikini seadmetest.

Seadme kasutuselevõtt Onectas

Kas lähete üle rakendusest Daikin Online Controller?

ONECTA rakenduse esmakordsel käivitamisel on normaalne, et te ei näe eelmises Daikin Online Controller rakenduses olevaid seadmeid. Selleks, et need kuvataks, tuleb teie seadmed käsitsi ONECTAsse üle kanda / kasutusele võtta. Kuni see pole tehtud, saate endiselt kasutada rakendust Daikin Online Controller. Kui need on ONECTA rakendusse üle kantud, võib rakenduse Daikin Online Controller eemaldada.

Daikini seadme ONECTA rakenduses kasutusele võtmine

Daikini ühendatud seadme ONECTAga ühendamiseks vajutage valikule „let's add your first unit!“ (lisa oma esimene seade!) või vajutage „+“-märki ja valige „add a device“ (lisa seade).

Seadme kasutuselevõtt Onectas
Seadme lisamine ONECTAsse

See avab seadme lisamise vaate, kus saate alustada ühendatud Daikini seadme kontole lisamisega.

Sõltuvalt Daikini seadme tüübist ja (LAN või WLAN) adapteri kombinatsioonist peate valima ühe järgmistest:

  • Tuvastage traadita ühendusega seade
  • Valige seade nimekirjast „new units in your network“ (uued seadmed teie võrgus)

Rakendus juhatab teid nüüd läbi ühendatud Daikini seadme ONECTAs kasutusele võtmiseks vajalike sammude.

ONECTA traadita ühendusega seade
ONECTA ühendamine traadita ühendusega seadmega

Kas lähete üle rakendusest Daikin Online Controller?

Teie kliimaseadmed on juba teie koduvõrguga ühendatud ja ONECTA rakendus leiab need automaatselt. Valige ükshaaval kõik leitud seadmed ja järgige edasisi samme nende seadmete lisamiseks ONECTA rakendusse. Edukalt kasutusele võetud seadmed teisaldatakse „registered devices found“ (leitud registreeritud seadmete) alla, et te ei võtaks sama seadet kogemata kaks korda kasutusele.

ONECTAsse Daikin controllerist
ONECTA lisati teie kontole

Tuvastage traadita ühendusega seade

Kuvatakse nimekiri ühilduvatest Daikini ühendatud seadmetest, kust tuleb valida õige seade. Kui teie Daikini seade pole nimekirjas, kasutage valikut „other“ (muu). Sõltuvalt valitud Daikini seadme tüübist, kuvatakse sobivad samm-sammult juhised.

ONECTA seadme lisamine
ONECTA seadme lisamine

Pärast õige tüübi valimist saate valida, kuidas Daikini seade oma võrku ühendada. Seda saab teha järgmiselt:

  • SSID ja võtme kasutamine <--- soovitatav
  • WPS (Wi-Fi kaitstud seadistus)
ONECTA SSID &amp; võti või WPS

„SSID ja võtmega“ jätkamine

„SSID ja võtmega“ jätkamiseks peab olema aktiveeritud WLAN-adapteri pääsupunkti režiim. Selleks järgige „samm-sammult“ juhiseid. Kui see on edukalt tehtud, vajutage Järgmine ja läbige jaotis SSID ja võti.

ONECTA aktiveeris pöörduspunkti
ONECTA ligipääsuandmete sisestamine

ONECTA rakendus ühendab nüüd Daikini WLAN-adapteri, et saaksite adapteri oma koduvõrku konfigureerida. ONECTA rakenduses kuvatakse nimekiri kõikidest teie Daikini WLAN-adapteri tuvastatud Wi-Fi-võrkudest. Valige oma võrk, sisestage Wi-Fi juurdepääsuandmed ja jätkake. Kui teie võrku pole nimekirjas, võite proovida värskendamiseks ekraanil sõrmega allapoole tõmmata või käsitsi ühenduse luua. Võib juhtuda, et võrgu signaal on liiga nõrk.

ONECTA valib Wi-Fi-võrku

Kui Wi-Fi sisselogimisandmed on sisestatud, juhatab ONECTA rakendus teid läbi muude konfiguratsioonietappide, et viia lõpule Daikiniga ühendatud seadme kasutuselevõtmine.

ONECTA lisab seadme Wi-Fi-võrku
ONECTA seade on teie kontoga ühendatud

Lisateave

Kas vajate abi?

Lisateave

Kas vajate abi?

Lisateave

Kas vajate abi?

Kas vajate abi?