Skip to main content

Minu teekond Daikin Europe’i rahvusvahelise noorte ülikoolilõpetajate programmis osalejana

Kolumbiast pärit masinaehituse taustaga Juliana osaleb praegu rahvusvahelises noorte ülikoolilõpetajate programmis. Vestlesime Julianaga, et saada rohkem teada tema kogemuste ja selle kohta, kuidas see tema karjääri kujundas, ning küsida nõu nende jaoks, kes soovivad Daikinisse tööle kandideerida!

Algab tööjaht

Üks keerulisemaid väljakutseid, millega lõpetaja silmitsi seisab, on õige töökoha leidmine pärast ülikooli.

Kuigi alustasin oma tööotsinguid magistrantuuri viimase aasta viimastel kuudel, osutus minu hariduslikule taustale ja erinevatele huvidele vastava sobiva töökoha leidmine väga keeruliseks.

Siis avastasin Daikin Europe’i rahvusvahelise noorte ülikoolilõpetajate programmi. Belgias asuv programm jäi mulle silma, kuna pakub värsketele lõpetajatele võimalust saada töökogemus Daikin Europe’i peakorteris ja siduskontoris, mis valmistab osaleja ette püsivaks ametikohaks ettevõttes.

Võimalus töötada erinevates osakondades ja riikides oli täpselt see, mida ma oma töökohalt soovisin. Pärast LinkedInis reklaami nägemist otsustasin kasutada võimalust ja kandideerida!

Intervjuule pääsemine

Pärast Internetis kandideerimist kutsuti mind lühikesele intervjuule ja paarile veebipõhisele hindamistestile. Kaks kuud hiljem jõudsin värbamisprotsessi viimasesse etappi: isiklik intervjuu Daikin Europe’i peakontoris Ostendis, Belgias.

Kuigi olin närviline, õnnestus viimane intervjuu oodatust paremini ja paar nädalat hiljem võeti mind programmi ametlikult vastu! Ma ei suutnud seda uskuda. Mul ees avanes suurepärane võimalus ja olin valmis seda kasutama!

Teekond algab

Minu esimene ülesanne oli olla Belgias Brüsselis keskkonnauuringute keskuse andmeanalüütik. Selle aja jooksul oli mul võimalus kohtuda mitmete inimestega erinevatest riikidest ja osakondadest, mis õpetas mulle palju nii kultuurilisel kui professionaalsel tasandil.

Ometi oli minu jaoks kõige väärtuslikum võimalus aidata meeskonda mitme olulise projektiga. Pakkusin isegi välja lihtsama viisi andmete töötlemiseks ja analüüsimiseks ning aitasin luua tööriista, mida osakond täna kasutab!

Pärast seda moodulit läksin Belgiasse Ostendi, et tegeleda oma teise ülesandega EMEA arenduskeskuse (EDC) testimisalas. EDC on imeline ja põnev osakond, kus Daikin Europe testib ja loob uusi tooteid ja kontseptsioone. Minu ülesandeks oli teha tihedat koostööd projekteerimismeeskonnaga, et tagada uute seadmete vastavus kehtivatele eeskirjadele ja Daikini rangetele kvaliteedistandarditele.

Tänasest päevast rääkides, valmistun nüüd liikuma edasi oma kolmanda ja viimase mooduli juurde. See ülesanne seisneb Daikin Spain müügikonsultandina töötamises. Kuigi see positsioon on midagi täiesti uut ja erineb kõigest, mida olen kunagi varem teinud, olen valmis väljuma oma mugavustsoonist ja proovima midagi uut!

Kas oled valmis väljakutse vastu võtma?

Daikin Europe’i rahvusvaheline noorte ülikoolilõpetajate programm sobis mulle kõige paremini, kuna see hõlmab kõiki mu mitmekülgseid huve ja hariduslikku tausta. Soovitan seda programmi kõigile, kes on huvitatud HVAC-R tööstusest ja töötamisest rahvusvahelises ettevõttes. Kui sind sellesse programmi vastu võetakse, ole valmis: see kogemus kujundab sind inimesena ja toetab edaspidiste eesmärkide saavutamisel.

Lisateave

Kas vajate abi?

Lisateave

Kas vajate abi?

Lisateave

Kas vajate abi?

Kas vajate abi?