Skip to main content

Koolide varustamine tõhusa mehaanilise ventilatsiooniga

Daikin tarnis hiljuti ventilatsioonilahendusi kahte Hollandi keskkooli hõlmavale projektile. KJV-süsteemid tagavad 3355 õpilasele ja töötajale mugava jahutuse ja kütte ning kõrged siseõhu kvaliteedistandardid.

 

Tooted

4x Daikin AHU – Modular R, sh DX-moodul

1x Daikin AHU – Professional, sh HW, DX siugtoru ja juhtpaneel

 

Olukord

Projekt hõlmas õppeasutusi Putteni ja Ermelo omavalitsustes, kusjuures Putteni kooli paigaldati 4 Modular R seadet ja Ermelo kooli paigaldati Professional seade. Mõlemad süsteemid tagavad suurepärase õhukvaliteedi klassiruumides ja kontorites ning mugava kütte ja jahutuse.

Üks peamisi ajendeid Daikini valimiseks oli kestlikkus. Koolid on ÜRO ökokooli sertifikaadiga, seega otsisid nad KJV-süsteeme, mis aitaksid neil saavutadaoma kõrged kestlikkuse eesmärgid, kasutades päikeseenergial töötavaid ülimalt energiatõhusaid õhutöötlusseadmeid. 

Samuti oli projekti eesmärk luua nii õpilastele kui ka töötajatele turvaline ja tervislik keskkond, mis oleks mugav ja hea siseõhu kvaliteediga. 

 

Lahendus

Tänu oma tipptasemel tehnoloogiale täitis Daikin lõppkasutajate vajadused nii energiatõhususe osas kui ka inimestele hea sisekeskkonna loomise osas. 

Siseõhk on tavaliselt saastunum kui välisõhk, kuna see sisaldab paljusid osakesi või isegi viirusi. Seega on halb siseõhu kvaliteet ebatervisliku keskkonna sümptom, mis mõjutab negatiivselt inimeste kognitiivseid võimeid või põhjustab sagedamat haigestumist. Head ventilatsioonisüsteemid, mis loovad tervislikumad ruumid, võivad neid mõjusid vähendada.

Daikini õhukäitlusseadmed aitavad ruumides tagada korraliku ventilatsiooni ja siseõhu filtreerimise, et inimesed saaksid töötamise või õppimise ajal hingata võimalikult puhast õhku.

Siit saab lisateavet selle kohta, kuidas mehaaniline ventileerimine võib aidata vähendada koroonaviiruse levikut

Seotud artiklid

Lisateave

Kas vajate abi?

Lisateave

Kas vajate abi?

Lisateave

Kas vajate abi?

Kas vajate abi?