Skip to main content

Kogu uue naabruskonna kaugjahutuslahendus Milanos

Daikin tarnis hiljuti kaks DWSC tootesarja vesijahutusega tsentrifugaaljahutit olulise kaugjahutusprojekti jaoks Itaalia linnas Milanos. Selle projekti jaoks äsja paigaldatud seadmed tagavad jahutuse naabruskonnas, mis on projekteeritud modernse, rohelise ja keskkonnasõbralikuna.

 

Paigaldatud tooted

2x DWSC

Jahutusvõimsus kokku: 5 MW

 

Olukord

Projekti eesmärk on pakkuda ühes Milano piirkonnas kaugjahutust osana selle ümberkujundamisest „kaasaegseks naabruskonnaks“. Selle modernse linnaarenduse eesmärk on luua linnas uus maastik ja elukohad. 

Piirkond hõlmab elamuid (500 maja), 10 000 m2 jaemüügipinda ja 30 000 m2 büroopinda, kõik see asub 160 000 m2 pargis, mis asub Milano Duomost vaid 16 minuti kaugusel.

Selle arendusprojekti peamisteks eesmärkideks oli energiatõhususe parandamine ja piirkonna keskkonnamõjude vähendamine. Selle saavutamiseks oli tingimata vaja tõhusat jahutussüsteemi, mis vähendaks energiatarbimist ja CO2 heiteid.

Lisaks pidi paigaldis olema kaugjuhitav ja tõhusalt jälgitav teises linnaosas asuvast juhtimisruumist.

Siit leiate lisateavet Daikini kaugjahutuslahenduste kohta

 

Lahendus

Projektis nõutava jahutusvõimsuse, tõhususe ja keskkonnapiirangute täitmiseks tarnis Daikin kaks DWSC-tootesarja tsentrifugaaljahutit.

Siit saate lugeda Daikini hiljuti turule toodud tsentrifugaalseadmete tootesarja kohta

Tänu Daikini enda välja töötatud tsentrifugaalkompressorile ja seadme optimeeritud ehitusele on seadmed suure võimsuse ja väikese energiatarbimisega. DWSC-tootesarjas on ka seadme elektripaneeli integreeritud Daikini inverter, mis aitab energia raiskamise vältimiseks pidevalt kohandada seadmete energiatarbimist paigalduskoha jahutusvajadustega.

Siit saab lisateavet invertertehnoloogia ja osalise koormuse olulisuse kohta

Seadmetes on kaugseire- ja juhtimisvõimaluste pakkumiseks nii ainulaadne kaugseire ja nutika hoolduse teenus DaikinOnSite (DoS) kui ka seadmetesse integreeritud juhtimislahendus. See võimaldab kaugkasutajatel analüüsida jahutite jõudlust ja toimimist ning planeerida ennetavat hooldust, et vähendada rikete tõenäosust ja tagada seadmete pidev töö.

 

Seotud artiklid

Lisateave

Kas vajate abi?

Lisateave

Kas vajate abi?

Lisateave

Kas vajate abi?

Kas vajate abi?