Skip to main content

Modulaarne jahutussüsteemi lahendus büroohoonele

Daikin tarnis hiljuti R-32 Small Inverter Chiller tootesarja jahutid ühe Hispaania suure panga büroohoone jahutusvajaduse rahuldamiseks.

 

Tooted

8x EWAT-CZ

Jahutusvõimsus kokku: 800 kW

 

Olukord

Hispaania linnas Gironas renoveeriti projekti käigus vana KJV-süsteem, et varustada hooned tõhusama, keskkonnasäästlikuma ja paindlikuma süsteemiga. Kuna hoone erinevaid osi kasutatakse erinevatel eesmärkidel, kasutas Daikin modulaarsuse kontseptsiooni.

Tänu 8 väikese inverterjahuti kasutamisele on jahutuskoormus paindlik, nii et süsteem suudab rahuldada hoone kõikide osade tegelikku nõudluse igal kella- ja aastaajal.

 

Siit saate lisateavet uue Small Inverter Chiller tootesarja kohta

 

Lahendus

Kuna kliendil oli lühike tähtaeg, oli lisaks energiatõhususele oluline ka kiire tarne. R-32 Small Inverter Chiller tootesari on alati laost saadaval, mis aitas projekti õigeaegselt lõpule viia.

Oluline oli ka töökindlus ja tänu Daikini põhjalikule kogemustele R-32 tehnoloogia arendamisel, vastasid R-32 Small Inverter Chiller tootesarja seadmed ootustele.

 

2018. aastal oli Daikin üks esimesi uuendajaid ja ta tegi ajalugu tuues turule esimesed R-32 külmaainega jahutid ning seejärel samal aastal tasuta jahutust pakkuvad spiraalkompressoriga seadmed ja R-32 soojuspumba 2020. aastal.

Täna on maailmas kõige rohkem Daikini kaubamärgiga R-32 paigaldisi. See näitab, et Daikinil on R-32 toodete vallas kogemused ja teadmised ning et need seadmed on kvaliteetsed ja töökindlad.

 

Siit saab lisateavet R-32 tehnoloogia arendamise esirinnas olemise kohta.

Seotud artiklid

Lisateave

Kas vajate abi?

Lisateave

Kas vajate abi?

Lisateave

Kas vajate abi?

Kas vajate abi?