Daikin on õhu konditsioneerimise lahenduste turuliider

Daikin on õhu konditsioneerimise lahenduste turuliider

Meie suure kliimaseadmete valiku hulgast leiate alati teie vajadustele vastava jahutus- ja küttelahenduse.

energiatõhusad õhukonditsioneeri tehnoloogiad, mis kestavad

Energiatõhusad tehnoloogiad tuleviku jaoks

Meie jahutuslahendused kuuluvad parimasse energiatõhusklassi. Kuna keskendume taastuvenergiale ja uuenduslikele tehnoloogiatele, saame klientidele pakkuda parima investeeringutasuvusega täielikku lahendust. Oleme pühendunud energiatõhususate lahenduste arendamisele, seega võite olla kindlad, et Daikini tooted mitte ainult ei vasta standarditele, vaid on nendes sätestatud nõuetest aastaid ees.

hea õhukonditsioneeri disain emura

Hea disain ei torka silma

Meie suure siseseadmete valiku ja paljude disainilahenduste hulgast leiate alati interööri sobiva sisekliimalahenduse.

õhukonditsioneeri optimaalne mugavus

Teie mugavus on meie prioriteet

Meie kliimaseadmed ei jahuta lihtsalt õhku. Võimalikult meeldiva sisekliima loomiseks reguleerivad need temperatuuri, kütet ja õhuniiskuse taset ning puhastavad õhku.

õhu konditsioneerimise juhtimisseadmed

Lihtne energiakasutuse haldamine

Sisekliima juhtimine peab olema lihtne, arukas ja energiatõhus. Pakume erinevaid sisekliima juhtimise süsteeme nii kodude kui ärihoonete jaoks, mille abil saate sisekliima oma tahtele allutada.

Mitmeosaline õhukonditsioneeri süsteem ühele ruumile

Ühe ruumi jaoks

Single-split süsteemis on üks siseseade ühendatud ühe välisseadmega. Seda on lihtne paigaldada ja jahutamiseks ning kütmiseks kasutada.

mitmeosaline õhukonditsioneeri süsteem teie kodule

Kogu kodu jaoks

Daikini õhk-õhk soojuspumpadega saab ühe välisseadmega ühendada kuni viis siseseadet, et jahutada või kütta tõhusalt kuni viit erinevat tuba. Iga ruumi temperatuuri saab eraldi juhtida.

õhukonditsioneer ärihoonetele

Äri- ja tööstushoonete jaoks

The Daikin Direct Expansion (DX) ja veepõhises süsteemis ühendatakse jahutuse, kütte, ventilatsiooni ja sooja vee tagamiseks ühe välissüsteemiga piiramatu arv siseseadmeid. Ruumide ja tsoonide temperatuure saab eraldi juhtida.

Erinevad interjööri sobivad disainilahendused

FTXJ-AW_02_001.jpg

Seinale paigaldatavad seadmed

Daikini seinale paigaldatavad seadmed on saadaval erinevates stiilides ja erinevate konfiguratsioonidega, aga kõikide nende väärtust ja silmapaistvat disaini on rahvusvaheliselt tunnustatud.

põrandale paigaldatav õhukonditsioneeri mudel

Põrandale paigaldatavad seadmed

Daikini voolujoonilise disainiga kompaktsed põrandaseadmed on stiilsed ja tagavad ülima mugavuse.

conceiled-ceiling.png

Peitpaigaldatavad laeseadmed

Daikini peitpaigaldatavad laeseadmed sobivad suurepäraselt igasse ruumi ja need sulanduvad märkamatult igasse interjööri. Need paigaldatakse diskreetselt ripplagede sisse, nii et nähtavale jäävad ainult ventilatsiooniavad.

õhukonditsioneeri kassett

Laekassetid

Daikini laekassetid tagavad parima õhuvoo mis tahes suurusega ruumides, jättes samas seinad ja põranda vabaks. Daikini tootevalik on turu suurim, et tagada täiuslik sobivus hoone ja ruumipaigutusega.

ceiling-suspended.png

Lakke kinnitatavad kassetid

Meie lakke paigaldatavad kassetid on parim lahendus ripplagedeta või vähese põrandapinnaga ruumidesse. Kuna nende klappe saab eraldi juhtida ja erinevate nurkade alla seada, saab neid hõlpsalt iga ruumi jaoks kohandada.

Õhu konditsioneerimine kõikidele hoonetele

Daikini kliimaseadmed pakkuvad mõnusat jahedust nii teile kui teie külalistele, olenemata sellest, kas olete majaomanik, poepidaja või hotelli direktor. Valige hoone tüüp, et alustada koos meiega projekti loomist.