Skip to main content

Daikini invertertehnoloogia

Loodud energia säästmiseks.

Invertertehnoloogia

Ei lase energial raisku minna

Õhukonditsioneeride ja soojuspumpade abil sättetemperatuuri hoidmiseks jahutatakse ruumi õhku, kui temperatuur tõuseb sättetemperatuurist kõrgemale, ja köetakse seda, kui ruumitemperatuur langeb sättetemperatuurist madalamale.

Selle asemel, et kasutada mootori käivitamiseks ja peatamiseks energiat, suurendab või vähendab inverter kiirust selliselt, et mootor töötaks pidevalt ja pikemas perspektiivis tõhusamalt. Daikini invertertehnoloogia kasutamisel on tarbimine tänu stabiilse kiiruse hoidmisele 30% väiksem kui tavalistes sisse- ja väljalülituvates süsteemides.

Meie invertertehnoloogia sarnaneb jooksmisele. Sprintimiseks ja peatumiseks kulub rohkem energiat kui pidevalt sama tempoga jooksmiseks.

Inverterita õhukonditsioneer

Inverterita õhukonditsioneer

Kui seade töötamise ajal käivitub ja seiskub, on ooterežiimis ja siis jälle käivitub ja seiskub, tarbib see rohkem energiat.

Inverteriga õhukonditsioneer

Inverteriga õhukonditsioneer

Kui hoitakse sobivat kiirust, jätkab seade tööd energiat raiskamata.

Pidevalt meeldiv ja stabiilne sisekliima

Inverteriga reguleeritakse sõltuvalt ruumitemperatuurist pidevalt jahutus- ja küttevõimsust. Kuna ka käivitusaeg on lühem, püsib temperatuur alati sobivana.

Vähendage energiakulu kuni 30% võrra

Inverter jälgib ja reguleerib ümbritsevat temperatuuri, mil iganes tarvis. Selle asemel, et kasutada mootori käivitamiseks ja peatamiseks energiat, reguleerib inverter kiirust selliselt, et mootor töötab pikemas perspektiivis tõhusamalt.

Lisateave

Kas vajate abi?

Lisateave

Kas vajate abi?

Lisateave

Kas vajate abi?

Kas vajate abi?