Skip to main content

Lagundab ja surub alla pesu niisket lõhna põhjustavad Moraxella bakterid

On teada, et ruumis riiete kuivatamisel on pesu niiske lõhna põhjustajateks Moraxella bakterid. Leiti, et Daikini Streamer tehnoloogia lagundab ja pärsib baktereid, mis seda niisket lõhna põhjustavad.

*Tulemused saadakse katsetingimustes Daikin Streameri kiiritusseadme demonstreerimisel.

Moraxella patsillide (pesu niiske lõhna põhjustajad) allasurumise tõendamine

Katseid teostav asutus

Jaapani toiduuuringute laboratooriumid

Katsemeetod

Streameri generaatorisse jäeti seisma Petri tassis (φ 60 mm) proov, mis sisaldas 2 ml uuritavat bakterilahust. Bakterite arvu mõõdeti 1, 2, 3, 4 ja 6 tunni pärast ning tulemused näitasid allasuruvat mõju. Streameri kiiritusseadme ja katsebakterid andis Daikin. Mõõtmisi teostati 3 korda

Moraxella patsillide ellujäämise määr pärast kahetunnist Streameriga kiiritamist

Katse tulemusel sai kinnitust, et Moraxella bakter (pesu niiske lõhna põhjustaja) lagundati ja suruti 2 tunni jooksul Streameriga kiiritamisel 99,8% ulatuses alla.

*Tulemused saadakse katsetingimustes Daikin Streameri kiiritusseadme demonstreerimisel.

bg-image

Niiske pesu lõhna mahasurumiseks on parim lahendus see 5 tunni jooksul kuivatada!

Kõige tähtsam niiske lõhna tekke vältimiseks on „aeg, mis kulub pesemise lõpust kuivamiseni“. Moraxella bakterid paljunevad plahvatuslikult umbes 5 tunni möödudes, nii et kui suudate pesu 5 tunni jooksul kuivatada, võite niiske pesu lõhna teatud määral maha suruda. Siin tahame juhtida tähelepanu pesu toas kuivatamise nippidele. Esiteks on oluline riputada see kuivama hästi ventileeritavasse kohta. Oletatakse, et paljud riputavad pesu kardinapuudele, kuid see on kõige halvem koht, sest akna juurde koguneb hõlpsasti niiskus ja seal on palju mikroobe.
Mõtlesime välja ka selle, kuidas pesu kuivatada. Riideid saate kiiresti kuivada, kui riputate pikad riided riidepuu välimisse äärde, kui kasutate „kaarkuivamist“ riputades lühikesed riided keskele, või „kummituskuivatamist“, mille puhul riputate ainult pikkade varrukatega särgi varrukad teisele riidepuule... Arvestades bakterite paljunemist, on soovitatav kasutada õhupuhastusfunktsiooniga varustatud õhukuivatit või kliimaseadet. Kui tunnete muret lõhna pärast, proovige seda lahendust, sest niiske pesu lõhna saab niimoodi vähese vaevaga maha suruda.

Lisateave

Kas vajate abi?

Lisateave

Kas vajate abi?

Lisateave

Kas vajate abi?

Kas vajate abi?