Skip to main content

Daikini EMEA arenduskeskus (EDC)

Investeering innovatsiooni

EDC missioon

EDC missioon

Daikini eesmärk on olla maailma küttevaldkonna teadus- ja arendustegevuse liider ja töötada välja innovatiivseid HVAC-R lahendusi, mis vastavad uusimatele keskkonnanõuetele.

EDC logo

EDC visioon

Iga läbimurre algab projektist. Projektist saab prototüüp, mida hinnatakse, täiustatakse ja kinnitatakse, et luua lõplik toode. Seejärel lastakse lõplik toode turule. Seda jälgitakse ning kontrollitakse edasiste paranduste tegemiseks. Kokkuvõttes kirjeldab see EDC tööprotsessi.

EDC on Daikini osa, kus käegakatsutavad uuringutulemused muudetakse tuleviku sisekliimat kujundavateks tehnoloogiateks. Selle peakorterid asuvad Ostendis ja Gentis (Belgia) ja harukontorid Güglingenis (Saksamaa), Plzenis (Tšehhi), Istanbulis (Türgi) ja Mantovas (Itaalia). EDC kujutab endast rahvusvahelist võrgustikku, mille eesmärk on läbi teadus- ja arendustegevuse leida innovatiivseid lahendusi HVAC-R tööstusharu edendamiseks.

EDC-l on suur kogemus uusimate küttelahenduste loomisel ja see on Daikini peamine uute küttetehnoloogiate ja toodete katsetamise ja arendamise keskus Euroopa, Lähis-Ida ja Aafrika (EMEA) turgude jaoks.

EDC visioon

Daikin investeerib oma töötajatesse ja infrastruktuuri

EDC loomisel investeeris Daikin tehnoloogiasse ja infrastruktuuri ligi 13 miljonit eurot. Kuna olemasolevatesse hoonetesse loodi tipptehnoloogiaga katseruumid, saab EDC-s hinnata, kui energiatõhusad ja töökindlad on tooted erinevates kliimatingimustes ning kas need tagavad piisava mugavustaseme.

EDC jaguneb erinevateks osakondadeks, nagu tootearendus, töökindlus ja standarditele vastavus. Kõiki neid osakondi juhivad erinevate taustadega insenerid, kellel on võimalus üheskoos HVAC-R tööstusharu tulevikku kujundada.

Kas soovid EDC meeskonnaga ühineda?

Otsime hetkel uusi töötajaid oma võimekasse EDC meeskonda! Kui sulle meeldib luua uusi tehnoloogiaid ja soovid töötada kõrgtehnoloogilises keskkonnas, võib meil olla töökoht just sinu jaoks. Ootame avaldusi tehnikaalase magistrikraadiga kandidaatidelt, kes on huvitatud Daikini toodetest.

Lisateave

Kas vajate abi?

Lisateave

Kas vajate abi?

Lisateave

Kas vajate abi?

Kas vajate abi?