Skip to main content

Varustame toiduainete töötlemise tehase täieliku KVJ-süsteemiga

Daikin tarnis hiljuti Ungaris asuva toiduainete töötlemise tehase jahutusvajaduste rahuldamiseks tervikliku KVJ-süsteemi. Lõppkasutaja tegutseb toidulisandite alal, tootes taimseid toidulisandeid, sealhulgas veganvalke.

Paigaldatud tooted

2 katusele paigaldatavat seadet

2 R-32 spiraalkompressoriga jahutit

9 Split-Sky-Air välisseadet

Jahutusvõimsus kokku: 800 kW jahutus

Õhuvool: 24 000 m³/h

Projektist

Toiduainete töötlemise tehases kasutatakse tipptasemel tehnoloogiat, et kindlustada taimse tooraine parimal viisil kasutamine, funktsionaalsete valgu koostisosade tootmine ja rakendused kvaliteetsete vegan- ja taimetoitude valmistamiseks. Seal kasutatakse edukalt väljatöötatud ja patenteeritud protsessi päevalilleseemnete täielikuks ärakasutamiseks, mis nõuab uuenduslikke tehnoloogiaid ja KVJ-süsteemi, mis neid tehnoloogiaid toetaks.

Daikini KVJ-süsteemi kasutatakse roostevabast terasest torude, mahutite ja komponentide protsessijahutuseks, samuti jaheda õhu suunamiseks laoruumidesse ja muudesse ruumidesse.

Lisateave projekti, lahenduse ja toote kohta

Keskkonnasäästlikkus, töökindlus ja energiatõhusus olid selle projekti puhul eriti olulised. Kestlikkus tagati külmaainega R-32 varustatud Daikini Bluevolutioni tootesarja jahutite kasutamisega. Sellega kindlustati madalad CO2 otsesed ja kaudsed emissioonid ning võimalus külmaaine hiljem regenereerida.

Lisateavet R-32 ja külmaaine regenereerimise kohta leiab siit

Töökindluse tagasid Daikini põhjalikud kogemused R-32 tehnoloogia vallas ja lugematult palju paigaldatud seadmeid üle maailma.

Energiatõhusus on kõige huvitavam aspekt.

Daikin täitis tehase energiatõhususe vajadused, kasutades loomulikku migratsiooniga tasuta jahutust, mis lülitab madala välistemperatuuri korral jahuti kompressorid välja. Selle puhul kasutatakse madalat välistemperatuuri vee jahutamiseks ja energia säästmiseks.

Daikini loodusliku migratsioonilahenduse puhul ei ole vee poolel kasutatud glükooli. See vähendab hooldusvajadust ja väldib saastumise ohtu protsessijahutuse käigus. Lõppkasutaja jaoks oli väga oluline, et KVJ-süsteemi tõttu ei esineks saastumise riski ja et see oleks tõhus.

Seotud artiklid

Lisateave

Kas vajate abi?

Lisateave

Kas vajate abi?

Lisateave

Kas vajate abi?

Kas vajate abi?